Kingston 4GB Datatravelet 101 G2 Usb Flash

500 L

Kingston® DataTraveler®101 Generation 2 (G2) është këtu! Ky shoqërues i përshtatshëm i ruajtjes ju lejon të merrni të gjitha të dhënat tuaja në shtëpinë tuaj, zyrën, shkollën dhe kudo ku udhëtoni. Tani me urDrive, kjo ju jep një mënyrë më të mirë për të parë të dhënat tuaja ndërsa kombinoni tipare interesante për ta bërë atë tuajin.

38 in stock

SKU: Usb G2

Categories:

Kingston 4GB Datatravelet 101 G2 Usb Flash

  • Manufacturer Kingston
  • Model Datatravelet 101 G2 4GB
  • Manufacturer Kingston
  • Capacity 4GB
  • Gross weight 0.200

Kingston 4GB Datatravelet 101 G2 Usb Flash është këtu! Ky shoqërues i përshtatshëm i ruajtjes ju lejon të merrni të gjitha të dhënat tuaja në shtëpinë tuaj, zyrën, shkollën dhe kudo ku udhëtoni.

Tani me urDrive, kjo ju jep një mënyrë më të mirë për të parë të dhënat tuaja ndërsa kombinoni tipare interesante për ta bërë atë tuajin. Ruani, organizoni dhe shpërndani me lehtësi fotot tuaja të preferuara përmes shikuesit të integruar të fotografive, përdorni shfletuesin e përshtatshëm të integruar në Internet dhe shikoni AppZone të lezetshme për aplikacione të reja për t’u provuar – të gjitha në një fiks.

Në muajt në vazhdim, urDrive do të azhurnohet për të ofruar edhe më shumë aplikacione dhe oferta. E hijshme, praktike dhe e dizajnuar tërheqëse, DataTraveler 101 G2 i përballueshëm i shërben nevojave të përdoruesit të ndërgjegjshëm për buxhetin, si dhe atyre që kërkojnë një kapacitet të konsiderueshëm ruajtjeje në një makinë të lehtë, kompakte.

Për të gjetur numrin e kërkuar të USB MEMORY STICKS si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për USB MEMORY STICKS  janë nga më të ulëtat në qytet.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha USB Flash Drives  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

Kingston

Capacity-usb

4GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kingston 4GB Datatravelet 101 G2 Usb Flash”