Kabell SBOX DP-MINI DP M/M 2M

1,600 L

Porta e ekranit M -> Mini porta e ekranit M
Rezolucioni: 3840 x 2160 @ 60 Hz / 2560 x 1600 @ 120 Hz
Gjatësia e kabllit: 2m
Ngjyra: E zezë

7 in stock

SKU: DP M/M 2m

Categories:

Kabell SBOX DP-MINI DP M/M 2M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

 

Kabell SBOX DP-MINI DP M/M 2M

Porta e ekranit M -> Mini porta e ekranit M
Rezolucioni: 3840 x 2160 @ 60 Hz / 2560 x 1600 @ 120 Hz
Gjatësia e kabllit: 2m
Ngjyra: E zezë

Kablloja 2 metër lidh një Mini DisplayPort me kompjuterin e aktivizuar nga porti Thunderbolt TM me një monitor ose projektues me hyrje të DisplayPort për transmetim audio dhe video. (Shënim: NUK është i pajtueshëm me ekranin e videos 144Hz)
Përçuesit e praruar prej ari i rezistojnë korrozionit dhe rrisin lidhshmërinë. Mbrojtja e brendshme e petëzuar me petë zvogëlon ndërhyrjen dhe përmirëson cilësinë e sinjalit
Mbështet rezolutat e videos deri në 4K (3840×2160 @ 30Hz, Ultra HD) dhe 1080P (Full HD), dhe audio përmes një përsosje të përsosur për 7.1, 5.1 ose 2 kanale dixhitale të pakompresuar
Lidhësi PD ka një bllokim për të siguruar lidhje të sigurt me portin. Shtypni shulën para se të shkëputni lidhësin
I pershtatshem per Desktop te Zgjeruar ose Paraqitje Pasqyrash.

Υou can also find more  Kabell  DP-MINI DP M/M at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Kabell SBOX DP-MINI DP M/M 2M”