Kabell HDMI – MINI DISPLAY PORT M/M

1,400 L

HDMI M -> Mini DisplayPort M
Materiale shumë të larta të pastërtisë
Rezolucioni: 1920 x 1080
Gjerësia e bandës: 5Gbps
Diametri: 6 mm
Lidhësa: të veshura me ar
Gjatësia e kabllove: 2m
AWG: 30
Ndërhyrje minimale

11 in stock

SKU: HDMI-MINI-DP-2

Categories:

Kabell HDMI – MINI DISPLAY PORT M/M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

 

HDMI M -> Mini DisplayPort M
Materiale shumë të larta të pastërtisë
Rezolucioni: 1920 x 1080
Gjerësia e bandës: 5Gbps
Diametri: 6 mm
Lidhësa: të veshura me ar
Gjatësia e kabllove: 2m
AWG: 30
Ndërhyrje minimale

Kompatibil me Apple MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac Mini, Mac Pro, Microsoft Surface Pro / Pro 2 / Pro 3 (jo f ¨ Windows R Windows Surface RT); Karboni Lenovo ThinkPad X1, X230 X240s, L430, L440, L530 /; L540, T430, T440, T440s, T440p, T530 / 540P, W530, W540, Helix; Dell XPS 13/14/15/17, Latitude E7240 / E7440, precision M3800; Alienware 14/17/18; Acer Aspire R7 / S7 / V5 / V7; Intel NUC; Asus Zenbook; HP Envy 14/17; Fuqia e laptopit X6 të Google Chromebook Pixel Cyber Zeus; Toshiba Satellite Pro S500, Tecra M11 / A11
? Bertr? GT Audio dhe Video; Mbështetni videon z tzt Aufl? Sungen deri në 1920 x 1200 dhe 1080p (FullHD) dhe audio kalimi përmes F ¨ ¹ R dixhital pa kompresim 7.1, 5.1 ose 2 Kan

Υou can also find more  Kabell HDMI – MINI DISPLAY PORT M/M at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Kabell HDMI – MINI DISPLAY PORT M/M”