HAC-HDW1509TLP-LED 5MP Full Color

7,000 L

HAC-HDW1509T (-A) -LED

 • Kamera me pamje Starlight HDCVI me ngjyra të plota 5MP
 • Dritë e yjeve me ngjyra të plota
 • 40 m distancë LED
 • Maks. 20fps në 5MP
 • Ndërrimi i CVI / CVBS / AHD / TVI
 • Mikrofoni i integruar (-A)
 • Lente fikse 3,6 mm (2,8 mm opsionale)
 • IP67, 12V ± 30% DC

6 in stock

SKU: HAC-HDW1509TLP-LED

Categories:

HAC-HDW1509TLP-LED 5MP Full Color

 • Kamera me pamje Starlight HDCVI me ngjyra të plota 5MP
 • Dritë e yjeve me ngjyra të plota
 • 40 m distancë LED
 • Maks. 20fps në 5MP
 • Ndërrimi i CVI / CVBS / AHD / TVI
 • Mikrofoni i integruar (-A)
 • Lente fikse 3,6 mm (2,8 mm opsionale)
 • IP67, 12V ± 30% DC

Dyqani Oktouest në internet, ju lejon të gjeni shpejt dhe me lehtësi HAC-HDW1509TLP-LED 5MP Full Color me çmimin të lirë.Web Camera me një rezolucion të larte dhe nje pamje te shkëlqyeshëme .

Qëllimi ynë është t’u ofrojmë klientëve informacionin më të mirë të mundshëm për Kamera Bullet Starlight HDCVI  në tregun Shqiptar.

Ju mund të gjeni lehtësisht produktin që dëshironi për kategorinë kamerave, nuk keni pse të bredhni nga një faqe në faqe tjetër për kamera, gjithçka është në një vend.

Për të gjetur numrin e kërkuar të kufjet tipit Kamera Bullet Starlight HDCVI si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Kamera Bullet Starlight HDCVI janë  nga më të ulëtat në qytet.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.700 kg
Brand

Dahua

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HAC-HDW1509TLP-LED 5MP Full Color”