HAC HDW1200 2.8mm 2MP HDCVI IR Eyeball

2,300 L

2MP HDCVI IR Eyeball Camera
* Parametrat dhe fletët e të dhënave më poshtë mund të aplikohen vetëm në serinë 1200-S3A
Max 30fps @ 1080P
HD dhe SD dalëse të ndryshueshme
3.6 mm lente fikse (6 mm opsionale)
Maks. Gjatësia IR 20m, Smart IR
DC12V

10 in stock

SKU: HAC-HDW1200R

Categories:

HAC HDW1200 2.8mm 2MP HDCVI IR Eyeball

Kamera
Sensori i imazhit1 / 2.7 CMOS
Pixel efektiv1920 (H) 80 1080 (V), 2 MP
Sistemi i skanimitProgresiv
Shpejtësia elektronike e grilavePAL: 1/25 ~ 1 / 100000s

NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s

Ndriçimi minimal0.02Lux / F1.85, 30IRE, 0Lux IR e ndezur
Raporti S / NMë shumë se 65dB
Distanca IRDeri në 20 milion (66 këmbë)
Kontrolli i ndezjes / fikjes IRAutomatik / Manual
LED LED12
Lente
Lloji i lentesLente fikse / Iris i fiksuar
Lloji i malitBordi në
Gjatësia fokale3.6 mm (2.8 mm, 6 mm opsionale)
Hapja maksimaleF1.85
Këndi i pamjesH: 89,9 ° (103 °, 54,7 °)
Kontrolli i fokusitN / A
Mbylle distancën e fokusit600 mm (900 mm, 2000 mm)

23,62 »(35,43 ″, 78,74»)

 

HAC HDW1200 2.8mm 2MP HDCVI IR Eyeball

DORI Distanca

Shënim: Distanca DORI është një “afërsi e përgjithshme” e distancës e cila e bën të lehtë përcaktimin e kamerës së duhur për nevojat tuaja. Distanca DORI llogaritet bazuar në specifikimin e sensorit dhe rezultatin e provës laboratorike sipas EN 62676-4 i cili përcakton kriteret përkatësisht për të Detektuar, Vëzhguar, Njohur dhe Identifikuar.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.900 kg
Brand

Dahua

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HAC HDW1200 2.8mm 2MP HDCVI IR Eyeball”