Gaming Kompjuter pc Intel Core i5-9600K

198,000 L
 • 9th Generation Intel Core i5 9600K 3.7GHz Six Core Processor
 • 8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz Memory
 • 240GB NVME M.2 Solid State Drive
 • Seagate BarraCuda 2TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
 • NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 Graphics Card
 • Gaming Chasis Gaming Chasis Cougar Panzer Max Full Tower
 • CORSAIR TX550M 550W 80 Plus Gold Power Supply
 • Gigabyte Z390 UD LGA 1151 Z390 Chipset ATX Motherboard
 • Coolermaster Hyper 212 EVO CPU Cooler
 • Gaming Monitor AOC C24G1 24¨ Curved Full HD Wide LED VA – 144Hz

2 in stock

Processor9th Generation Intel Core i5 9600K 3.7GHz Six Core Processor
Ram / System Memory8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz Memory
MotherboardGigabyte Z390 UD LGA 1151 Z390 Chipset ATX Motherboard
Video CardNVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 Graphics Card
Power SupplyCORSAIR TX550M 550W 80 Plus Gold Power Supply
Cases Gaming Chasis Gaming Chasis Cougar Panzer Max Full Tower
Hard DriveSeagate BarraCuda 2TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
SSD 240GB NVME M.2 Solid State Drive
MonitorGaming Monitor AOC C24G1 24¨ Curved Full HD Wide LED VA – 144Hz
CPU FanCoolermaster Hyper 212 EVO CPU Cooler

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim në kompjuterin sistemin sipas dëshirës tuaj !

 • Windows 10
 • Windows 8 /7/Linux

Gaming Kompjuter pc Intel Core i5-9600K

Gaming Kompjuter pc Intel Core i5-9600K, fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori intel core i5 Six Core , i cili funksionon me frekuencë 3.7 GHz deri në 4.6 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.Të dhënat tuaja ruhen në disqet  240GB NVME M.2 Solid State Drive si dhe HDD me kapacitet 2 TB si dhe vjen me kartën grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 Graphics Card me kapacitet 6 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming Intel kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gaming Kompjuter pc Intel Core i5-9600K”