D-Link Router EXO DIR-869

Original price was: 22,000 L.Current price is: 19,000 L. 14%
  • Wireless AC1750 me dy bandë (1.300 Mbps në 5 GHz + 450 Mbps në 2.4 GHz)
  • 802.11ac me MIMO
  • Gigabit WAN dhe 4 x Gigabit LAN
  • Modaliteti opsional i zgjatësit Wi-Fi

2 in stock

D-Link Router EXO DIR-869

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

  • D-Link Router EXO DIR-869
  • Dual-band Wireless AC1750 (1,300 Mbps on 5 GHz + 450 Mbps on 2.4 GHz)
  • 802.11ac with MIMO
  • Gigabit WAN and 4 x Gigabit LAN
  • Optional Wi-Fi extender mode

 

Wireless me dy bandë (një brez 2.4 GHz dhe një bandë prej 5 GHz) për transmetim më të shpejtë HD 802.11 a / g / n / ac LAN LAN për një gamë të plotë të pajtueshmërisë pa tel Gigabit WAN dhe porte LAN për lidhje me shpejtësi të lartë Amplifikator me fuqi të lartë Mbulim më i gjerë në të gjithë shtëpinë tuaj me amplifikatorë 1.000 mW Optimizimi i Inteligjencës QoS i Pajisjes siguron performancën e qetë për aplikimet tuaja Siguria: Kriptimi pa tel WPA & WPA2 mbron rrjetin nga ndërhyrësit Wi-Fi Protected Setup (WPS) shton në mënyrë të sigurt pajisjet në rrjetin tuaj me shtytjen e një buton.

 

Υou can also find more Wireless Router at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Brand

D-Link

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D-Link Router EXO DIR-869”