D-Link DWR-116 Wireless Multi-WAN Router

5,200 L

Ruteri DWR-116 Wireless N300 Multi-WAN i D-Link ju lejon të ndani internetin celular të shpejtë 4G LTE / 3G, si dhe përkrahje të njëkohshme të Internetit me celular dhe fiks në internet, për t’ju dhënë internet më të shpejtë dhe të sigurt.

5 in stock

SKU: DWR‑116 Wireless

Categories:

 

D-Link DWR-116 Wireless Multi-WAN Router

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 

BrandDlink DWR 116 3G /4G LTE Router
Model NameD-Link DWR-116
Item Weight599 g
Package Dimensions27.2 x 21 x 7 cm
Item part numberDWR 116-cr
Additional FeaturesUSB Port
Data Transfer Rate300 megabytes_per_second
Connector TypeRJ-45

 

DWR-116 4G LTE Wi-Fi Ruter ju lejon të lidhni një adaptor 4G LTE ose 3G USB për lidhjen me brez të gjerë celular. Lidhja hyrëse ndahet më pas përmes një rrjeti Wireless N 300, duke ju lejuar të krijoni një rrjet pa tel pothuajse kudo që keni një sinjal të brezit 4G ose 3G.

Shpejtësi të pabesueshme wireless
DWR-116 mbështet teknologjinë më të fundit, me shpejtësi të lartë 4G LTE me brez të gjerë celular, duke ju lejuar të arrini shpejtësi të shpejtë të flakërueshme të brezit celular. Përveç kësaj, teknologjia N 300 e 4G LTE Wi-Fi Router do të thotë që ju mund të lidhni klientët pa tel me ruterin deri në 300 Mbps, me gamën e përmirësuar dhe besueshmërinë e standardit pa tel 802.11N.

Siguria e përparuar e rrjetit
DWR-116 siguron një rrjet të sigurt Wi-Fi përmes përdorimit të kriptimit pa tel WPA / WPA2. Thjesht shtypni butonin WPS për të vendosur shpejt një lidhje të sigurt me pajisjet e reja. DWR-116 gjithashtu përdor zjarri me dy zona aktive (SPI dhe NAT) për të parandaluar sulmet dhe ndërhyrjet e mundshme nga e gjithë Interneti.

 

nd more Wireless Router at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

D-Link

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D-Link DWR-116 Wireless Multi-WAN Router”