Corsair Force series mp510 240gb m.2 nvme

6,900 L
 • Kontrolluesi i të gjithë performancës ekstreme të të dhënave jep deri në 3,480MB / sek sekondar për lexim, dhe deri në 3,000 MB / shkrim sekuencial, për kohë të shpejtë të leximit, shkrimit dhe përgjigjes.
 • Ndërfaqe NVMe PCIe Gen3 x4 me shpejtësi të lartë: Për lidhje të thjeshtë dhe gjerësi maksimale të brezit.
 • Dendësia TLC 3D me densitet të lartë: Ofron përzierjen ideale të performancës, qëndrueshmërisë dhe vlerës për ta mbajtur drivein tuaj të performojë në maksimumin e tij për vite.
 • Compact M.2 2280 Form Factor: Përshtatet drejtpërdrejt në fletoren ose motherboard tuaj.
 • Corsair SSD Toolbox Software: Mundëson kontrolle të avancuara të diskut nga desktopi juaj, përfshirë fshirjen e sigurt dhe azhurnimet e firmware.

1 in stock

SKU: Mp510 240gb m.2

Categories:

Brand nameCorsair
Item Weight18.1 g
Product Dimensions0.3 x 2.2 x 8 cm
Item model numberCSSD-F240GBMP510
SeriesCSSD-F240GBMP510 Force MP510
Form FactorNVME M.2
RAM Size240 GB
Computer Memory TypeSSD
Hard Disk TechnologySSD

 

 • Corsair Force series mp510 240gb m.2 nvme
 • Kontrolluesi i të gjithë performancës ekstreme të të dhënave jep deri në 3,480MB / sek sekondar për lexim, dhe deri në 3,000 MB / shkrim sekuencial, për kohë të shpejtë të leximit, shkrimit dhe përgjigjes.
 • Ndërfaqe NVMe PCIe Gen3 x4 me shpejtësi të lartë: Për lidhje të thjeshtë dhe gjerësi maksimale të brezit.
 • Dendësia TLC 3D me densitet të lartë: Ofron përzierjen ideale të performancës, qëndrueshmërisë dhe vlerës për ta mbajtur drivein tuaj të performojë në maksimumin e tij për vite.
 • Compact M.2 2280 Form Factor: Përshtatet drejtpërdrejt në fletoren ose motherboard tuaj.
 • Corsair SSD Toolbox Software: Mundëson kontrolle të avancuara të diskut nga desktopi juaj, përfshirë fshirjen e sigurt dhe azhurnimet e firmware.

 

Corsair Force series mp510 240gb m.2 nvme

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjitha Solid State Drive at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.500 kg
Brand

Corsair

Memorje SSD

240GB

Size (inches)

M.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Corsair Force series mp510 240gb m.2 nvme”