CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB (AL)

10,900 L
  • LGA2066, LGA2011, LGA2011-v3, LGA1366, LGA1156, LGA1151, LGA1155, LGA1150, LGA775
  • AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1

4 in stock

SKU: MasterLiquid ML240L RGB

Categories:

CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB (AL)

 

 

 

CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB (AL)

Ftohja e lëngshme e CPU optimizuar për zhurmë të ulët dhe performancë. Instalimi i lehtë i radiatorit 240 mm e bën këtë ftohje gjithëpërfshirëse të lëngshme për rishtar për ndërtuesit me përvojë. E përmirësuar me veçorinë e ndriçimit RGB, kjo është një për secilin që dëshiron gjithashtu efekte ndriçimi në sistemin e tyre. Sinkronizimi i ndriçimit RGB.

MasterLiquid ML240L RGB e bën më të lehtë sinkronizimin e ndriçimit se kurrë më parë. Ajo vjen me 2 x MasterFan RGB, një pompë uji ndizet me RGB dhe kontrollues për të kontrolluar lehtë dhe sinkronizuar të gjitha. Pompë dhome e dyfishtë me RGB.

Izolon ftohësin e nxehtë për të maksimizuar rezultatet e ftohjes së procesorit. Funksioni RGB për tu sinkronizuar me sistemin. Radiator me stil. Dizajni me porosi radiatori me rezistencë të ulët lejon shkallë më të lartë të rrjedhës, efikasitetin e shkëmbimit të nxehtësisë dhe siguron një performancë të pakrahasueshme të ftohjes. Ventilatorët e bilancit të ajrit.

Përveç që kanë ekuilibër të përsosur të rrjedhës së ajrit dhe presionit të ajrit për të shterur ajrin përmes frenave dhe jashtë rastit, ventilatorët e dyfishtë MF120R RGB përdor një IC shofer të heshtur që zbut funksionimin e ventilatorëve për të zvogëluar klikimet dhe dridhjet e ventilatorëve.

 

CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB (AL)

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në   Link

Për të parë te gjith ALL-IN-ONE WATERCOOLING  kliko   Links

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight1.9 kg
Brand

CoolerMaster

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB (AL)”