Cooler Master Masterliquid 120L

7,800 L
  • Intel® LGA 2066/2011-v3 / 2011 / 1366 / 1151 / 1150 / 1156 / 1155 / 775 socket
  • AMD® AM4 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / FM2+ / FM2 / FM1 socket

1 in stock

SKU: Masterliquid 120

Categories:

Product NameMasterLiquid Lite 120L
CPU SocketIntel® LGA 2066 / 2011-v3 / 2011 / 1366 / 1151 / 1150 / 1156 / 1155 / 775 socket AMD® AM4 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / FM2+ / FM2 / FM1 socket
WaterblockDimensions 80.3 x 76 x 42.2mm
Main SystemDimensions 62 x 62 x 36.4 mm
Power Connector 4-Pin
RadiatorDimensions 157 x 119.6 x 27mm
Material Aluminum
PumpMTTF70,000 hours
Noise Level< 8 dBA
Connector3-Pin
Rated Voltage12 VDC
Load Current0.3 A
Power Consumption3.96 W
FanDimension120 x 120 x 25 mm (4.7 x 4.7 x 1″)
Speed650 ~ 2000 RPM (PWM) ± 10%
Air Flow66.7 CFM ± 10%
Air Pressure2.34 mmH2O ± 10%
MTTF160,000 hours
Noise Level6-30 dBA
Connector4-Pin (PWM)
Rated Voltage12 VDC

Teknologjia e ventilatorit të ftohjes së heshtur – Një përzierje e teknologjisë së zvogëlimit të zhurmës dhe pads gome që thithin tingullin për paqe dhe qetësi edhe kur PC juaj po punon jashtë orarit.
Dizajn Hybrid – Një kombinim i të dy modeleve të motorit jet dhe atij të helikes  ju jep sigurinë statike të ajrit që ju nevojitet pa sakrifikuar rrjedhën e ajrit.
Diparimi i dyfishtë – Pompa jonë e dyfishtë me profil të ulët sjell hapa të konsiderueshëm të performancës mbi teknologjinë e gjenit të fundit.
Sensori i zgjuar i ventilatorit për mbrojtjen e bllokimit – Asnjëherë mos u shqetësoni se kabllot tuaja po mbërthehen ose përbërësit të mos prishen përsëri.
Mbështetje e CPU Socket: Intel – LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1151, LGA1150, LGA1156, LGA1155, LGA1366, AMD – AM4, AM3 +, AM3, AM2 +, AM2, FM2 +, FM2, FM1

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjith ALL-IN-ONE WATERCOOLING  kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.9 kg
Brand

CoolerMaster

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Cooler Master Masterliquid 120L”