Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB(AL)

8,900 L
  • LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1366, LGA775
  • AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1

4 in stock

SKU: MasterLiquid ML120L RGB

Categories:

Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB(AL)

Product NameCooler Master MasterLiquid ML120L RGB(AL)
CPU SocketIntel® LGA 2066 / 2011-v3 / 2011 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 / 1366 / 775 socket

AMD® AM4 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / FM2+ / FM2 / FM1 socket

RadiatorMaterial Aluminum
Dimensions 157 x 119.6 x 27mm
PumpDimensions80.3 x 76 x 42.2 mm (3.2 x 3.0 x 1.7″)
MTTF70,000 hours
Noise Level< 15 dBA
Connector3-Pin
Rated Voltage12 VDC
FanDimensions120 x 120 x 25 mm (4.7 x 4.7 x 1″)
Speed650 ~ 2000 RPM (PWM) ± 10%
Air Flow66.7 CFM (Max)
Air Pressure2.34 mmH2O (Max)
MTTF160,000 hours
Noise Level6 ~ 30 dBA
Connector4-Pin (PWM)
Rated Voltage12 VDC

 

Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB(AL)

Teknologjia e ventilatorit të ftohjes së heshtur – Një përzierje e teknologjisë së zvogëlimit të zhurmës dhe pads gome që thithin tingullin për paqe dhe qetësi edhe kur PC juaj po punon jashtë orarit.
Dizajn Hybrid – Një kombinim i të dy modeleve të motorit jet dhe atij të helikes  ju jep sigurinë statike të ajrit që ju nevojitet pa sakrifikuar rrjedhën e ajrit.

Diparimi i dyfishtë – Pompa jonë e dyfishtë me profil të ulët sjell hapa të konsiderueshëm të performancës mbi teknologjinë e gjenit të fundit.Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB(AL)

Përfshini Kontrollues dhe ndarës Wired RGB – ju lejon të rregulloni ngjyrat dhe efektet e dritës.
Sensori i zgjuar i ventilatorit për mbrojtjen e bllokimit – Asnjëherë mos u shqetësoni se kabllot tuaja po mbërthehen ose përbërësit të mos prishen përsëri.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjith ALL-IN-ONE WATERCOOLING  kliko  Links

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.6 kg
Brand

CoolerMaster

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB(AL)”