Card Reader TRUST Nanga 21935 USB 3.1

2,330 L

USB 3.1 memory card reader that works with all common used memory cards to transfer your pictures and videos to your computer.

14 in stock

SKU: cardradarusb3

Categories:

GENERAL
USB typeUSB-A
Height of main product (in mm)70 mm
Width of main product (in mm)24 mm
Depth of main product (in mm)13 mm
Weight of main unit15 g
CONNECTIVITY
USB version3.1
INPUT
Power sourceUSB
COMPATIBILITY
Supports SDHC/SDXC?yes
Compatible cardsM2, MS, micro-SD, SD
Compatible Device Typespc, laptop
Compatible Software PlatformsMac OS, Windows

Shikoni veçoritë e produktit TRUST Nanga USB 3.1 Reader Card (21935) në kategorinë Card Reader dhe merrni atë në dyqanin Oktouest në Shqiperi.Card Reader TRUST Nanga 21935 USB 3.1

Lexuesi i Kartave Trust Nage USB 3.1 ju lejon të ruani dhe shkëmbeni të dhëna shpejt. Mundëson transferimin e të dhënave nga të gjitha kartat e kujtesës popullore për telefonat mobil dhe kamerat dixhitale. Duke përdorur porte të ndryshme, është e lehtë të transferoni foto dhe video, për shembull.

Në rast se lindin probleme me një produkt në kategoritë Elektronikë dhe Kompjuterikë ose nëse besoni se keni nevojë për informacion të mëtejshëm teknik, mund të gjeni këtu një LINK të kontakteve të qendes Oktouest për të kontaktuar.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Card Reader at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.3 kg
Brand

Trust

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Card Reader TRUST Nanga 21935 USB 3.1”