CABLE SBOX HDMI DVI M/M 2M

1,000 L

HDMI-DVI-2

Kabllo SBOX, HDMI – DVI, M/M

HDMI M – DVI (24 + 1) M
Rezolucioni: 1920 x 1080 pikselë
Diametri i jashtëm i kabllos [mm]: 6
Gjatësia e kabllos [m]: 2
Lidhësit: 24K të veshur me ar.
AWG: 30

14 in stock

SKU: HDMI-DVI-

Categories:

CABLE SBOX HDMI DVI M/M 2M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

HDMI-DVI-2

CABLE SBOX HDMI DVI M/M 2M

Kabllo SBOX, HDMI – DVI, M/M, me pastërti shumë të lartë të materialit dhe me interferencë minimale.
HDMI M – DVI (24 + 1) M
Rezolucioni: 1920 x 1080 pikselë
Diametri i jashtëm i kabllos [mm]: 6
Gjatësia e kabllos [m]: 2
Lidhësit: 24K të veshur me ar.
AWG: 30
Υou can also find more  Kabell HDMI – MINI DISPLAY PORT M/M at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.900 kg
Brand

SBOX

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “CABLE SBOX HDMI DVI M/M 2M”