APPLE MACBOOK PRO 2020

153,000 L

APPLE MACBOOK PRO 2020

RAM 8 GB

PROC M1 CHIP

SSD 256 GB

DISP 13″ – NEW

2 in stock

SKU: Apple MacBook 2020

Categories:

APPLE MACBOOK PRO 2020 – RAM 8 GB – PROC M1 CHIP – SSD 256 GB – DISP 13

Emer/ModelMacBook PRO 2020
ProcessorApple M1 CHIP
Ram8 GB DDR4
SSD256 SSD
GraphicsM1
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
YEAR2020
DISPLAY13”
STATUSI NEW

 

Procesori: Çipi Apple M1 Procesori Apple M1 Chip i zgjedhur nga Apple për MacBook Pro arrin performancë të lartë ndërkohë që konsumon më pak energji, duke rritur efikasitetin e laptopit tuaj. SoC krejt i ri ARM për Mac përfshin 16 miliardë transistorë.

RAM memorie: 8 GB
8 GB RAM mjaftojnë edhe për ata që shpesh testojnë qëndrueshmërinë e makinës së tyre! Ato do t’ju lejojnë të ekzekutoni programe dhe aplikacione paralelisht pa problemin më të vogël.

Karta grafike: Apple M1
Karta grafike e integruar Apple M1 do të kujdeset për funksionet multimediale të MacBook-it tuaj.

Hard Disku: 256 GB SSD
MacBook ka një disk SSD që garanton siguri më të madhe të të dhënave dhe shpejtësi rrufe të shpejtë kur hapni të gjitha programet tuaja! Kapaciteti prej 512 GB është i mjaftueshëm për të ruajtur të gjitha dokumentet, muzikën dhe filmat tuaj të rëndësishëm!

APPLE MACBOOK PRO 2020

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Ask us for this product to our facebook chat Here

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link
Weight900 kg
Brand

Apple MacBook

Memorje SSD

256

Memory Size Ram

8GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “APPLE MACBOOK PRO 2020”