Adapter SBOX USB A F – TYPE- C M

700 L

ADAPTER SBOX USB A F. -> LLOJI-C M.

Konektor i kthyeshëm i llojit C
USB v3.0 SuperSpeed deri në 5Gbps – 10x më shpejt se USB 2.0
Prapa në përputhje me USB 2.0 dhe 1.1

15 in stock

SKU: USB-F-TYPEC

Categories:

Adapter SBOX USB A F – TYPE- C M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

 

Adapter SBOX USB A F – TYPE- C M

Konektor i kthyeshëm i llojit C
USB v3.0 SuperSpeed deri në 5Gbps – 10x më shpejt se USB 2.0
Prapa në përputhje me USB 2.0 dhe 1.1

USB 3.1 (m) kabllo UGREEN Type C në USB (30701), 0.1m

Kabllo USB OTG e llojit C për të lidhur periferikët si miun, tastierën, USB flash drive, si dhe elektronikë portative siç janë telefonat celularë, lexuesit, tabletët dhe laptopët me llojin C-USB OTG (On-The-Always).

Karakteristika OTG (On-The-Go) ju lejon të sinkronizoni pajisjet USB periferike direkt me një pajisje portative – pa pasur nevojë të lidheni me një kompjuter.

Gjerësia e brezit të ndërfaqes: 5Gb.

Kabllo UGREEN me cilësi të lartë, mbrojtje e trefishtë kundër ndikimeve të jashtme.

Ju mund të blini një adaptor (USB) / USB (f) USB në dyqanin tonë Oktouest ose porosisni në dyqanin tonë online. Për të gjetur numrin e kërkuar të kabllove si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për USB Type A (Thunderbolt 3) për kabllo USB Type A  janë  nga më të ulëtat në qytet.

 

Υou can also find more  Adapter USB A F – TYPE- C M at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Adapter SBOX USB A F – TYPE- C M”