Adapter DVI Male to HDMI Female

490 L

Adapteri HDMI Female në DVI Male ka një lidhës HDMI (Femër) nga njëra anë dhe një lidhës DVI (Mashkull)   nga ana tjetër, në mënyrë që të mund ta lidhni atë në slotin e kartës tuaj grafike, daljen video të laptopit tuaj, madje dhe TV-në tuaj .

Out of stock

SKU: AD.DVI-HDMI

Categories:

Adapter DVI Male to HDMI Female

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Adapter DVI Male në HDMI Female, Adapteri HDMI Female në DVI Male ka një lidhës HDMI (Femër) nga njëra anë dhe një lidhës DVI (Mashkull) nga ana tjetër. Ky përshtatës mund të përdoret për të lidhur daljen DVI në pajisjen tuaj në një kabllo HDMI më të gjatë për t’u lidhur me TV ose Plasma.

Cfarë të reje sjell DVI  Male to HDMI Female

Cfarë është ky produkt ?

Adapter DVI Male to HDMI Female / Mashkull në Femer

Features

Lidh një ekran dixhital DVI-D ose DVI-I në një pajisje me një dalje të ekranit HDMI
Lejon që kabllot HDMI Type A të lidhen me një pajisje me një input DVI-D ose DVI-I

  • 1x DVI Male to HDMI Female Adaptor

Pershtatet me të gjitha paisjet e cdo lloj teknologjie.

KategoriaPërshtatës
Lidhja 1dvi-d (Mashkull)
Lidhja 2hdmi (Femër)
LidhjaMale-Female
Lloji i kabllitAdaptor
NgjyraE zezë
ConnectorsGold plated

 

 

  • Në Oktouest Kompjuter Store në Shqipëri do të gjeni Adapter pershtates në cmim okazion !
  • Adapteri HDMI Female në DVI Male ka një lidhës HDMI (Femër) nga njëra anë dhe një lidhës DVI (Mashkull)   nga ana tjetër.Ky përshtatës mund të përdoret për të lidhur daljen DVI në pajisjet tuaja në një kabllo HDMI më të gjatë për t’u lidhur me TV ose Plasma.
  • Shënim: Ky adapter është për lidhjen e një pajisjeje me HDMI në një pajisje me DVI, ajo do të transmetojë vetëm Video dixhitale pasi DVI nuk mbështet Audio Digital.

Υou can also find more DVI Male to HDMI Female at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.400 kg
Brand

SBOX

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Adapter DVI Male to HDMI Female”