Yvi FX Wireless Mouse white 22335 (AL)

1,300 L
 • Ndriçim LED në ndryshimin e vazhdueshëm të ngjyrave. Micro marrës i ruajtshëm USB
 • Anët e gomës për rehati dhe kontroll. Diapazoni 8m pa tel (2.4 GHz)
 • Butoni i zgjedhjes së shpejtësisë (800/1600 DPI)
 • Ndërprerësi i energjisë fikse
 • Për përdorim të dorës së majtë dhe të djathtë
 • Ndriçim LED në ndryshimin e vazhdueshëm të ngjyrave. Micro marrës i ruajtshëm USB
 • Shënim: Në rast të miut Wireless, marrësi USB do të pajiset brenda ose së bashku me miun

5 in stock

SKU: 22335

Categories:

Yvi FX Wireless Mouse white 22335 (AL)

Pagesë në Dorëzim në të gjithë Shqipërinë / Dërgesa falas Brenda në Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 • Ndriçim LED në ndryshimin e vazhdueshëm të ngjyrave. Micro marrës i ruajtshëm USB
 • Anët e gomës për rehati dhe kontroll. Diapazoni 8m pa tel (2.4 GHz)
 • Butoni i zgjedhjes së shpejtësisë (800/1600 DPI)
 • Ndërprerësi i energjisë fikse
 • Për përdorim të dorës së majtë dhe të djathtë
 • Ndriçim LED në ndryshimin e vazhdueshëm të ngjyrave. Micro marrës i ruajtshëm USB
 • Shënim: Në rast të miut Wireless, marrësi USB do të pajiset brenda ose së bashku me miun

 

Emri i markësTrust
Pesha e sendit86.2 g
Dimensionet e produkteve9.5 x 56.8 x 3.9 cm
bateritë:Kërkohen 1 bateri AA. (Përfshirë)
Numri i modelit të artikullit22335
seriYvi FX
Ngjyrëwhite
tension1.5 volt
Burimi i energjisëDrums
Platformë HardwarePC / Mac
Lloji i BaterisëAA
Paketimi i baterive litiumBateritë e mbushura me pajisje

 

Yvi FX Wireless Mouse white 22335 (AL).Mouse i ndriçuar pa tel i Trust Yvi kombinon funksionalitetin me ngjyrën. Merrni këtë mouse kompakt kudo me vete dhe filloni të punoni në një blicë. Yvi ndez stacionin tuaj të punës: ndriçimi LED në miun ndryshon vazhdimisht ngjyrën. Për më tepër, dizajni i tij kompakt sigurohet që lehtë të merrni miun me vete. Kjo e kombinuar me anët e gomës sigurohet që të mund të punoni kudo në mënyrë të qetë.. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për tabletin, desktopin, laptopin, pajisjen e lojërave, smartphone ose TV.

Υou can also find more Mouse Wireless at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

Trust

Lidhja

Wireless

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Yvi FX Wireless Mouse white 22335 (AL)”