White Shark MOUSE GM-5010 Warlock Black

1,700 L

Product type: White Shark MOUSE GM-5010 Warlock Black

Type: 7D – 7 buttons

Chipset: Sunplus 199

Lifetime: 10 M press – HUANO

Acceleration: 12 G

Software: Yes

Color: Black

10 in stock

SKU: GM-5010 Warlock

Category:

White Shark MOUSE GM-5010 Warlock Black

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Product type: White Shark MOUSE GM-5010 Warlock Black

Type: 7D – 7 buttons

Chipset: Sunplus 199

Lifetime: 10 M press – HUANO

Acceleration: 12 G

Software: Yes

Color: Black

Surface finish: Powder coating

Cable length (m): 1.8

Dimensions (mm): 122x67x36

Sensor type: Optical

Resolution (DPI): 6400

Polling rate (Hz): 125

Illumination: RGB 16.8 M colors

Bottom pads: PTFE

Material: Plastic

Interface: USB 2.0

Braided cable: Yes

Weight (g): 125

Mouse compatibility: Windows 7/8/10/Mac OS

Për të gjetur numrin e kërkuar të Mouse Gaming si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Çmimet tona për Mouse Gaming janë  nga më të ulëtat në qytet.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë produkte të ndryshëme që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Υou can also find more Mouse Gaming  at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.700 kg
Brand

Shark

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “White Shark MOUSE GM-5010 Warlock Black”