White Shark GC-4102 – 4 In 1 Combo

4,500 L

White Shark GC-4102 – 4 In 1 Combo

Tastiera e lojrave me madhësi të plotë tastiera amerikane e faqosjes.

ANTI-GHANTING aftësi
anti -fantazmë deri në 19 çelësa.

SWITCHES Ndërprerësit
e membranës së klasës së lojrave me 5 000 000 jetëgjatësi të goditjes së tasteve.

PROJEKTIMI ERGONOMIK
Dizajn ergonomik me prehje dore për një përvojë të këndshme të lojrave.

5 in stock

White Shark GC-4102 – 4 In 1 Combo

White Shark GC-4102 – 4 In 1 Combo me madhësi të plotë amerikane .

ANTI-GHANTING aftësi
anti -fantazmë deri në 19 çelësa.

SWITCHES Ndërprerësit
e membranës së klasës së lojrave me 5 000 000 jetëgjatësi të goditjes së tasteve.

PROJEKTIMI ERGONOMIK
Dizajn ergonomik me prehje dore për një përvojë të këndshme të lojrave.

DRIT PRFUNDIMI
Ndriçues LED Rainbow me shkronja të ndriçuara dhe shkëlqim të rregullueshëm.

Kabllo e gomuar
kabllo e thurur 1.5 metra.

PUSHIMI DHE LUAJTI I
thjeshtë për t’u përdorur, thjesht plug-and-play. Nuk kërkohet softuer shtesë ose firmware.

MOZI:

DESIGN 6D
Dizajn ergonomik me 6-butona për produktivitet dhe efikasitet më të lartë

SENSORI I
LOJS Pajisur me sensorin optik INSTANT A704, të aftë për deri në 3200DPI.

RREGULLIMI ON-THE-FLY
DPI Rregullimi i precizionit me 4 cilësime DPI 1200/1600/2400/3200 DPI

NDRIÇIMI
LED 4 ndriçim ngjyra.

Veshje prej gome
Përmirëson kapjen, duke parandaluar rrëshqitjen dhe rrëshqitjen e gishtave

PUSHIMI DHE LUAJTI I
thjeshtë për t’u përdorur, thjesht plug-and-play. Nuk kërkohet softuer shtesë ose firmware.

MOUSEPAD:

PATRBASHKTUESHM W
me minjtë më kompjuterikë të përdorshëm me konfigurimin tuaj ekzistues.

NDSTRRTIMI MIKROFIBER ME DENSIT HIGH T HIGH LART Creat
Krijon një sipërfaqe afatgjatë dhe të besueshme për miun tuaj të lojërave.

BAZA E VORTETIMIT TID SKID-it
Sigurohuni që miu juaj është e vetmja gjë që lëviz.

PROJEKTIMI ROLL-UP
Ofron transportueshmëri të lehtë.

AUDIO & CHAT I PASTRUAR KRISTAL
Përdorni altoparlantët me saktësi të lartë 40 mm për tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon të rregullueshëm me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet.

FIT FLEXIBLE & COMFORTABLE
Dizajni i shiritave të anulueshëm të kokës me jastëkë veshi të mbështjellë me lëkurë sintetike ju lejon të luani për orë në rehati të plotë.

KONTROLLET E PENRKOHSHM Vendosja e
përshtatshme bën rregullimin e volumit.

 

Υou can also find more Tastiere Gaming at  Here

Υou can also find more Video Kabell at   Here

Ask us for this product to our facebook chat   Here

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “White Shark GC-4102 – 4 In 1 Combo”