Verbatim 64GB Premium MicroSDXC Memory

2,000 L
MarkëFjalë për fjalë
SeriaVERBATIM AMERICAS LLC
Pesha e artikullit2 gramë
MaterialiTë tjera

Rreth këtij artikulli

  • Klasa e shpejtësisë së videos V10 – mbështet regjistrimin Full HD (1080p)
  • Ndërfaqja UHS-I, shpejtësia U1 e vlerësuar
  • Shpejtësia e leximit deri në 90 MB / s
  • Rezistent ndaj ujit, goditje dhe provë ndaj temperaturës

13 in stock

SKU: 4408

Categories:

Verbatim 64GB Premium MicroSDXC Memory

  • Verbatim 64GB Premium MicroSDXC Memory
  • Klasa e shpejtësisë së videos V10 – mbështet regjistrimin Full HD (1080p)
  • Ndërfaqja UHS-I, shpejtësia U1 e vlerësuar
  • Shpejtësia e leximit deri në 90 MB / s
  • Rezistent ndaj ujit, goditje dhe provë ndaj temperaturës
  • Verbatim ka qenë një lider në teknologjinë e ruajtjes së të dhënave që nga viti 1969, dhe garanton këtë produkt me një garanci të kufizuar për gjithë jetën dhe mbështetje teknike

Kartat e kujtesës Verbatim Premium microSDHC janë një çiftëzim ideal për telefonat inteligjentë dhe tabletët të pajisur me një fole microSD. Thjesht futni kartën në fole dhe ju keni mundësinë të ruani foto ose të regjistroni video direkt në kartë – duke kursyer hapësirë ​​të vlefshme në pajisjen tuaj mobile për aplikacione, muzikë dhe më shumë.

Regjistroni video të plota 1080p HD dhe fotografi të hollësishme mjaft falë një ndërfaqeje UHS-I dhe vlerësimit të shpejtësisë U1. Për më tepër, mund të rezervoni skedarë nga memoria juaj e brendshme në smartphone / tablet tuaj në kartën e kujtesës dhe me një përshtatës SD, transferoni shpejt përmbajtjen (deri në 90 MB / s shpejtësi leximi) në çdo pajisje të përputhshme me SD si laptopi ose kompjuter .

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha Micro SDHC Card  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.300 kg
Brand

Verbatim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Verbatim 64GB Premium MicroSDXC Memory”