Usb 2.0 Flash Drive 16GB Apacer AH325(AL)

1,000 L
  • USB 2.0 certified, backward compatible with USB 1.1 True “plug & play” supports hot swapping function
  • USB Bus-Powered; No external power required
  • Windows 10/8/7/XP/Vista, Mac OS 10.4 or above & Linux Kernel 2.6.33 or above

3 in stock

SKU: AH325-1

Categories:

Kodi 110069
modelAH325 16 GB e zezë
prodhuesApacer
LidhshmëriaUSB 2.0
kapacitet16 GB
përmasat(L) 54.6 x (W) 20.6 x (H) 8.6 mm
Shpejtësia e leximit10 MB / sek
Shkruaj shpejtësinë3 MB / sek
Ngjyrëe zezë
peshë8gr
pagesë shtesëLidhës i tërheqshëm USB, Stili modern i projektimit Zen, Portabiliteti
Prodhuesi i faqeswww.apacer.com

 

Usb 2.0 Flash Drive 16GB Apacer AH325(AL) përvetëson stilin e arkitekturës popullore bashkëkohore: Zen. Me një dizajn miqësor ndaj mjedisit, nuk ka asnjë pikturë ose përbërës shtesë, me vetëm një dizajn të gdhendur në sipërfaqen e zezë origjinale të materialit.

 Në pjesën e përparme të makinës, logoja e besueshme Apacer është gdhendur në sipërfaqen e zezë me përfundim të krehur. Vidhosja e gdhendur e zbukuruar në katër qoshe që simbolizon qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e produktit.

Pjesa e pasme e makinës përvetëson një stil krejt të ndryshëm nga pjesa e përparme. Një lidhës i tërheqshëm i lehtë për t’u përdorur USB zgjidh problemin e zakonshëm të humbjes së mbulesave USB.

Duke thjesht rrëshqitur lidhësin USB nga mbrapa, mund të fitoni qasje në të dhënat e rëndësishme në flash drive pa pasur nevojë të shqetësoheni për keq vendosjen e mbulesës. Isshtë zgjidhja juaj ideale për ruajtjen e fotografive të vlefshme, skedarëve të dokumenteve, ose skedarë video dhe audio. Usb 2.0 Flash Drive 16GB Apacer AH325(AL) ofron një pamje të thjeshtë, por fisnike, duke demonstruar në mënyrë perfekte stilin e “Zen”

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjitha USB Flash Drives  at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.6 kg
Brand

Apacer

Capacity-usb

16GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Usb 2.0 Flash Drive 16GB Apacer AH325(AL)”