Trust Mydo Silent Click Wi-Fi mouse Black(AL)

1,300 L
  • Reduces key-click sounds with at least 90%
  • 10m wireless range (2.4 GHz). Speed select button (1000/1400/1800 DPI).
  • Storable micro USB receiver
  • On/off power switch
  • For left and right hand use

5 in stock

SKU: 21869

Categories:

Trust Mydo Silent Click Wi-Fi mouse Black(AL)

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

  • Reduces key-click sounds with at least 90%
  • 10m wireless range (2.4 GHz). Speed select button (1000/1400/1800 DPI).
  • Storable micro USB receiver
  • On/off power switch
  • For left and right hand use

 

Brand nameTrust
Item Weight86.2 g
Product Dimensions4 x 5.5 x 9.5 cm
Batteries:2 AAA batteries required. (included)
Item model number21871
SeriesMydo
ColorBlack
Voltage1.5 volts
Lithium Battery PackagingBatteries packed with equipment

 

Trust Mydo Silent Click Wi-Fi mouse Black(AL).Mouse i rehatshëm pa tel me butona të përparuar të heshtur Butoni i zgjedhjes së shpejtësisë (1000/1400/1800 DPI). Redukton tingujt e klikimit të tasteve me të paktën 90%. Besimi është marka kryesore me vlerë për para për aksesorët e stilit të jetesës. Një kompani globale me shitje lokale për të ndihmuar në plotësimin e nevojave dhe pritjeve tuaja ndërsa ofron një mbështetje të jashtëzakonshme të shërbimit. Në asortimentin tonë jashtëzakonisht të gjerë, do të gjeni gjithçka që mund të imagjinoni. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për tabletin, desktopin, laptopin, pajisjen e lojërave, smartphone ose TV: ju e emërtoni, ne e kemi marrë atë. Nga dyqanet lokale deri tek dyqanet më të mëdha elektroenergjetike, supermarkete dhe në internet, këto produkte janë në dispozicion kudo. Sigurisht që është dizajnuar në mënyrë tërheqëse, e lehtë për t’u përdorur dhe e përballueshme.

Υou can also find more Mouse Wireless at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.700 kg
Brand

Trust

Lidhja

Wireless

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trust Mydo Silent Click Wi-Fi mouse Black(AL)”