Thermaltake Smart RGB 600W

8,200 L

Thermaltake, as the pioneer who incorporates RGB lights into PSU, has launched the Thermaltake Smart RGB Series, coming with a pre-installed RGB fan hub with 15 lighting modes to choose from and built-in memory.

6 in stock

ManufacturerTHERMALTAKE
ATX TypeATX
Power (Watt)600W
Energy-Efficient80%
Fan120mm
Output sockets
  • 20+4pin Main Power Connector
  • 4+4pin CPU Power Connector
  • 2x 6+2pin PCI-E Connector
  • 5x 5pin S-ATA Connector
  • 4x 4pin Peripheral Connector
  • 4pin Floppy Connector
PFCActive
Dimensions (width x height x depth, in mm)
150 x 86 x 140
in addition to
  • One Button to Your Desired Color
  • 10 LED Light Bulbs
  • Ultra Quiet 120mm Fan Over Voltage, Over Power, Over and Short-Circuit protection, Safety/EMI: CE,CB,TUV, EAC

What Thermaltake Had to Say

Thermaltake Smart RGB 600W Series, duke ardhur me një qendër të paravendosur ventilator RGB me 15 mënyra ndriçimi për të zgjedhur dhe memorie të integruar. Me kapacitete që variojnë nga 500W deri në 600W dhe 80 PLUS certifikim standard, Smart RGB Series miraton komponentët me cilësi të lartë dhe modelin e heshtur që gjithnjë strehojnë çdo ndërtim të rrjedhës kryesore .

Smart RGB

Furnizimi me energji elektrike kompletohet me modelin unik Smart RGB të Thermaltake i cili ju lejon të keni mundësi fantastike të personalizimit për efektet e ndriçimit. Me 256 ngjyra të disponueshme mbi 14 modele me model, madje edhe më hardcoreët e ventilatorit RGB nuk do të luftojnë për të gjetur një opsion që i përshtatet atyre këtu!

Thermaltake Smart RGB 600W .Për të gjetur numrin e kërkuar të Power Supply si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Power Supply Smart RGB 600W janë nga më të ulëtat në qytet.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithë Power Supply Non Modular at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Brand

Thermaltake

Maximum Power psu

501 – 650W

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Thermaltake Smart RGB 600W”