Thermaltake Smart RGB 500W Non Modular

8,500 L

Thermaltake, as the pioneer who incorporates RGB lights into PSU, has launched the Thermaltake Smart RGB Series, coming with a pre-installed, patented 256 colors RGB fan hub with 15 lighting modes to choose from and built-in memory.

9 in stock

ManufacturerTHERMALTAKE
ATX TypeATX
Power (Watt)500W
Energy-Efficient80%
Fan120mm
Output sockets
  • 20+4pin Main Power Connector
  • 4+4pin CPU Power Connector
  • 2x 6+2pin PCI-E Connector
  • 5x 5pin S-ATA Connector
  • 4x 4pin Peripheral Connector
  • 4pin Floppy Connector
PFCActive
Dimensions (width x height x depth, in mm)
150 x 86 x 140
in addition to
  • One Button to Your Desired Color
  • 10 LED Light Bulbs
  • Ultra Quiet 120mm Fan Over Voltage, Over Power, Over and Short-Circuit protection, Safety/EMI: CE,CB,TUV, EAC

 

Në dyqanin Oktouest Kompjuter Store në Shqipëri do të gjeni Thermaltake Smart RGB 500W Non-Modular në cmim okazion !

Jo vetëm që funksionon mirë në provë, por ka edhe ndriçimin fantastik RGB që kemi ardhur për tu shoqëruar me Thermaltake. Për sa i përket vlerës, kjo është padyshim në krye të listës për furnizime me energji.

Përmbledhje
Ndërsa Thermaltake është një markë që shtyn efektet e saj të ndriçimit RGB,një dizajn i përgjithshëm i shkëlqyeshëm.Në drejtim të cilësisë së ndërtimit dhe prezantimit,Thermaltake është padyshim një nga ofruesit më të mirë të furnizimit me energji elektrike. Edhe kur mendoni se ky model është shkalla e tyre themelore e nivelit të hyrjes, është akoma afër pafajshëm në çdo nivel.

Thermaltake Smart RGB 500W Non-Modular.Për të gjetur numrin e kërkuar të Power Supply si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Power Supply Smart RGB 500W janë nga më të ulëtat në qytet.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithë Power Supply Non Modular at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Brand

Thermaltake

Maximum Power psu

300 – 501W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thermaltake Smart RGB 500W Non Modular”