Tastiere mekanike motospeed inflictor CK104

8,200 L

Tastiera kryesore mekanike nga Motospeed është këtu për t’ju ofruar një eksperiencë të madhe përdorimi. Pajisja është e pajisur me çelsat OUTEMU dhe ka shumë dritë me skena të gatshme dhe aftësi për të ruajtur zgjedhjet tuaja personale. Tasti FN e bën atë një tastierë të plotë me shumë funksione.

6 in stock

Tastiere mekanike motospeed inflictor CK104

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Tastiere mekanike motospeed inflictor CK104 me çelësa blu, LED çelësa RGB me prapavijë 104 tastierë me tastierë USB me kabëll me 9 lloj dritë 50 milion tastierë për kompjuter dhe tipist (CK104 Blue

Tastiera kryesore mekanike nga Motospeed është këtu për t’ju ofruar një eksperiencë të madhe përdorimi. Pajisja është e pajisur me çelsat OUTEMU dhe ka shumë dritë me skena të gatshme dhe aftësi për të ruajtur zgjedhjet tuaja personale. Tasti FN e bën atë një tastierë të plotë me shumë funksione.

 

BrandMOTOSPEED
ModelInflictor CK104
Keys Count104-key
Sizefull key
SwithOutemu Blue Switch
Application of special keysNKRO
Actuation Force50g
BacklitRGB
Multimedia KeysYES
Key Travel2mm to actuation, 4mm to bottom
Key Caps MaterialsABS
Keycap Printing MethodsDouble-Shot Injection Molding
Key Print PositionTop
Keytop ShapesCylindrical
Key Cap ColorBlack/White
Key Print ColorWhite/Black
InterfaceUSB
TactileYES
ClickyYES
Dimension43.700 x 12.800 x 3.500 cm / 17.205 x 5.039 x 1.378 inches
Cable Length1.5m
Weight1100g

 

Për të gjetur numrin e kërkuar  si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.

Υou can also find more Tastiere Mekanike at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Brand

Motospeed

Tipi Tastieres

Tastiera Mekanike

Lidhja

Usb

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Tastiere mekanike motospeed inflictor CK104”