Tastier kompjuteri Element KB-150PS

900 L

Ultra comfort, outstanding performance and attractive appearance with high elasticity silica gel, better elasticity excellent touch. Special ultra-Quiet technology, can reduce the noise during use prevent spills damage.

3 in stock

SKU: KB-150PS

Categories:

Tastier kompjuteri Element KB-150PS

MarkaElement
Connection IntrfacePS/2
Gross weight0.700
Warranty3 Months

 

Dyqani Oktouest në internet, ju lejon të gjeni shpejt dhe me lehtësi tastiera me çmimin të lirë.Tastiera me një precizion të lartë një dizanje te  shkëlqyeshëm.

Qëllimi ynë është t’u ofrojmë klientëve informacionin më të mirë  për ofertën e tastierave  në tregun Shqiptar.

Ju mund të gjeni lehtësisht produktin që dëshironi për kategorinë  e tastierave, nuk keni pse të bredhni nga një faqe në faqe tjetër për tastiera multimedia, gjithçka është në një vend.

Për të gjetur numrin e kërkuar të tastierave tipit Element  si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për tastierave tipit Tastiera Element janë  nga më të ulëtat në qytet.

Tastier kompjuteri Element KB-150PS

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Υou can also find more Tastiera  Multimedia  at Here

Weight1.9 kg
Brand

Element

Tipi Tastieres

Tastiera Wired

Lidhja

Usb

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tastier kompjuteri Element KB-150PS”