Set White Shark Keyboard + Mouse + Mpad

3,900 L 21%

1. Mouse

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi

Dizanj unik 7D dhe me 7 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical

I pershtatshem per Win XP/ VISTA/7/8/10 and Mac OS

2. Tastiere 

Me drita LED ne ngjyre blu duke krijuar nje dizajn perfekt

Vjen ne version amerikan me 104 taste te vendosuara me funksione te ndryshme +8 taste Multimedia

3.Mouse Pad

Kornize e dizenjuar me peshkaqen te bardhe

Material i cili ngjitet poshte per te dhene efikasitet dhe qendrueshmeri

5 in stock

Set White Shark Keyboard + Mouse + Mpad

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

White Shark KEYBOARD + MOUSE + MOUSE PAD + HEADSET GC-4102 COMANCHE-2 – 4in

keyboard:

Tastiera e faqosjes amerikane me tastierë të madhësive të plota .

ANTI-GHOSTING Aftësia
Anti -fantazmë deri në 19 çelësa.

SWITCHES Ndërprerësit e
shkallës së lojërave ndërpriten me jetëgjatësi prej 5 000 000 tasteve.

PROJEKTIMI EGRONOMIK
Dizajn ergonomik me prehje dore për përvojën e fundit të lojrave.

BACKLIGHT
Drita e dritës LED me ylber me shkronja të ndriçuara dhe shkëlqim të rregullueshëm.

Kabina e gomuar
1.5 kabllo gërsheta me tela ..

PLUG DHE LUAJ E
thjeshtë për t’u përdorur thjesht “plug and play”. Nuk kërkohet softuer shtesë ose firmware.

MOUSE:

6D PROJEKTIMI
Dizajn ergonomik me 6 butona për produktivitet dhe efikasitet të lartë

Sensori i lojrave i pajisur me sensor optik INSTANT A704, i aftë deri në 3200DPI.

ON-the-fluturojnë DPI RREGULLIMI
kontrollit Precision me 4 dpi Settings 1200/1600/2400/3200 DPI

Ndriçim LED me ndriçim LED.

Veshje gome
Përmirëson kontrollin duke parandaluar rrëshqitjen dhe rrëshqitjen e gishtërinjve

PLUG DHE LUAJ E
thjeshtë për t’u përdorur thjesht “plug and play”. Nuk kërkohet softuer shtesë ose firmware.

Mouse pad:

KOMBNUESHME ME MJETN E KOMPJUTERIT MOST SHUM
Për ta përdorur me konfigurimin tuaj ekzistues.

NDERTIMI I MICROFIBER me densitet të lartë
Krijon një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të besueshme për miun tuaj të lojërave.

SKID-PROOF BOTTOMI
Sigurohet që miu juaj është e vetmja gjë që lëviz.

PROJEKTIMI ROLL-UP
Siguron transportueshmëri të lehtë.

Set White Shark Keyboard + Mouse + Mpad

 

Υou can also find more Tastiere Gaming at  Here

Υou can also find more Video Kabell at   Here

Ask us for this product to our facebook chat   Here

Weight1 kg

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Set White Shark Keyboard + Mouse + Mpad”