Mouse Trust Wireless Ravan 22878 Black (AL)

1,290 L

Mouse i markes Trust modeli Wireless Optical EasyClic

Lidhje Wireless, mouse optik me mikro USB

Me 5 butona

Range 8m

Ndjeshmeria 800-1600 DPI

4 in stock

SKU: 22878

Categories:

Mouse Trust Wireless Ravan 22878 Black (AL)

Pagesë në Dorëzim në të gjithë Shqipërinë / Dërgesa falas Brenda në Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Mouse i markes Trust modeli Wireless Optical EasyClic

Lidhje Wireless, mouse optik me mikro USB

Me 5 butona

Range 8m

Ndjeshmeria 800-1600 DPI

 


Mouse Trust Wireless Ravan 22878 Black (AL).Shijoni kontrollin pa tel të PC dhe laptopit me Ravan Wireless Mouse. Ka një sensor optik të saktë dhe rehati të gjatë. Additionshtë shtimi perfekt për çdo shtëpi apo mjedis pune. Dëshironi të përdorni miun? Thjesht futni marrësin mikro-USB në një port USB dhe mund të filloni ta përdorni atë pa tel brenda një intervali prej 8 metrash. Kur të keni mbaruar ju mund ta ruani marrësin në miun ose thjesht ta lini atë në laptop ose PC.
se TV.

Υou can also find more Mouse Wireless at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.400 kg
Brand

Trust

Lidhja

Wireless

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Trust Wireless Ravan 22878 Black (AL)”