Mouse Trust 20322 Primo Wireless Black(AL)

1,200 L
  • 6 m wireless range
  • Speed select button 1000 – 1600 DPI
  • Storable USB micro receiver
  • On/off power switch
  • For left and right hand use

3 in stock

SKU: 20322

Categories:

Mouse Trust 20322 Primo Wireless Black(AL)

Pagesë në Dorëzim në të gjithë Shqipërinë / Dërgesa falas Brenda në Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

  • 6 m wireless range
  • Speed select button 1000 – 1600 DPI
  • Storable USB micro receiver
  • On/off power switch
  • For left and right hand use

 

Brand nameTrust
Item Weight4.54 g
Product Dimensions4.8 x 11.5 x 13.5 cm
Batteries:2 AA batteries required. (included)
Item model number20322
Series20322 Primo
ColorBlack
Lithium Battery Packaging Batteries packed with equipment

 

Mouse Trust 20322 Primo Wireless Black(AL).Mouse i rehatshëm pa tel me butona të përparuar të heshtur Butoni i zgjedhjes së shpejtësisë (1000/1400/1800 DPI). Redukton tingujt e klikimit të tasteve me të paktën 90%. Besimi është marka kryesore me vlerë për para për aksesorët e stilit të jetesës. Një kompani globale me shitje lokale për të ndihmuar në plotësimin e nevojave dhe pritjeve tuaja ndërsa ofron një mbështetje të jashtëzakonshme të shërbimit. Në asortimentin tonë jashtëzakonisht të gjerë, do të gjeni gjithçka që mund të imagjinoni. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për tabletin, desktopin, laptopin, pajisjen e lojërave, smartphone ose TV.

Υou can also find more Mouse Wireless at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Weight0.500 kg
Brand

Trust

Lidhja

Wireless

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Trust 20322 Primo Wireless Black(AL)”