Mouse Gaming ne shitje Cyrus White Shark

1,700 L
  • Mouse Cyrus Gaming
  • Chipset: Instant A704
  • Butonat e lojës 6D – 6
  • Sensori optik
  • 60 nxitimi i IPS

4 in stock

SKU: Cyrus White Shark

Categories:

Mouse Gaming ne shitje Cyrus White Shark

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 

 

Mouse Gaming ne shitje Cyrus White Shark

Mouse i lojrave USB me 6 butona për veprim të shpejtë gjatë lojës.
Pajisur me sensor optik INSTANT A704, deri në 3200 Dpi.
Butoni i rregullueshëm DPI ju lejon të kaloni midis 1200/1600/2400/3200 DPI, duke siguruar saktësinë e duhur për çdo lojë.
Ndriçim LED me 4 ngjyra
Veshja e gomës përmirëson kontrollin duke parandaluar rrëshqitjen e gishtërinjve.

Specifikimi teknik
Chipset: Instant A704
6D lojë – 6 buttons
optike sensor
60 SPI Acceleration
Rezoluta: 1200/1600 / 2400/3200
4 color LED ndriçim
jetëgjatësi: 5 milionë tasteve
USB 2.0 ndërfaqe
gome shtresë
ngjyrë të zezë

Compatible Sisteme Operative
Windows 7/8/10
Mac OS

Dimensionet
Gjatësia: 133 mm
Gjerësia: 68 mm
Lartësia: 40 mm

Për të gjetur numrin e kërkuar të Mouse Gaming si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Çmimet tona për Mouse Gaming janë  nga më të ulëtat në qytet.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë produkte të ndryshëme që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Υou can also find more Mouse Gaming  at  Here

Υou can also find more Video Kabell at  Here

Ask us for this product to our facebook chat  Here

Brand

Shark

Lidhja

Usb

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Gaming ne shitje Cyrus White Shark”