Micro USB To Type C Adaptor White VT-5149

300 L

V-TAC Adaptor Micro USB VT-5149 to Type C.Single Adaptor Micro USB to Type C White me shpejtësi të lartë dhe transferimi i shpejtë i të dhënave (480 Mbps)

Available on backorder

SKU: AD.USB-C B

Categories:

Micro USB To Type C Adaptor White VT-5149

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

markëV-TAC
shabllon8472
Pesha e sendit9,07 g
Madhësia e qafës10 x 7,2 x 1 cm
Numri i modelit të artikullit8472
Numri i Artikullit8472
Numri i artikujve1
A janë përfshirë bateritë / bateritë?jo
Kërkohen bateri / baterijo
Karikimi dhe sinkronizimi: Karikimi i  Micro USB To Type C Adaptor White VT-5149 me shpejtësi të lartë dhe transferimi i shpejtë i të dhënave (480 Mbps). Të integruar 56 K – Rezistencë ndaj sigurisë dhe besueshmërisë suaj
Në të dy anët e shqipit janë: USB jashtë C nuk ofron ndonjë ndryshim midis sipër dhe poshtë. Pavarësisht se çfarë futni në energji – ajo shkon. Sa herë eshte e  vogël dhe e lehtë për të marrë e pastër, ju mund të merrni ose në çantën tuaj të portofolit ose laptop. Si zyra ashtu edhe ju jeni natën speciale, ato janë më të mirat.
Matjet kompakte lejojnë përdorimin e adaptorëve të rastit prej kadife, kështu që nuk ka nevojë të hiqet më parë.
Për më shumë informacion për produktin do të gjeni  më poshte ,Këtë produkt mund ta blini online ose ne dyqanin tonë.

 

Υou can also find more  Micro USB F -TYPE C M at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Micro USB To Type C Adaptor White VT-5149”