LG Electronics 22MK400H-Β Full HD

15,200 L
 • Rezolucion 1920×1080
 • Panel Type: TN
 • Response Time: 2 ms

4 in stock

SKU: 22MK400H-Β

Categories:

LG Electronics 22MK400H-Β Full

 • Prodhuesi i LG Electronics
 • Modeli 22MK400H-B Full HD 21.5 “LED e gjërë
 • Monitoruesit e kategorive
 • Gjerësia diagonale më pak se 21.9 “
 • 21.5 ”diagonale
 • Rezolucion 1920×1080
 • Koha e përgjigjes 2ms
 • Inputet VGA, HDMI
 • Lloji i panelit TN
 • Karakteristika shtesë VESA, AMD FreeSync, Tilt
 • Shkëlqimi është 200 kënd
 • Raporti i Kontrastit 600: 1

LG Electronics 22MK400H-Β Full ekran i plotë HD
Ju jeni përpara monitorit tuaj për orë të tëra në fund. Bëni maksimumin e kohës tuaj, me një monitor LG Full HD LED. Qartësia e rezolucionit të pixel 1080p është një ndryshues i lojërave. Ta themi thjesht, gjithçka duket më e detajuar se HD standarde

Reagon më shpejt në veprim

Modaliteti i Sinkronizimit të Veprimit Dinamik ju lejon të reagoni menjëherë ndaj kundërshtarëve tuaj dhe t’i sulmoni ata pa ndonjë vonesë në ekran. Ai sinkronizon shqisat tuaja me skena në kohë reale në lojëra me hapa të shpejtë duke minimizuar vonesën e hyrjes.

Full HD Display <br>1

 

ENERGJI STAR®
Monitoruesit e çertifikuar të ENERGY STAR meet plotësojnë kërkesa të rrepta të efikasitetit të energjisë të përcaktuara nga Agjensia e SHBA për Mbrojtjen e Mjedisit në mënyrat On, Sleep and Off. Mesatarisht, monitorët që kanë fituar ENERGY STAR® janë 25% më të efektshëm të energjisë se sa opsionet standarde.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight2 kg
Brand

LG

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LG Electronics 22MK400H-Β Full HD”