LG 27MK400H-B Full HD Monitor

24,900 L
  • 27 Inch Full HD IPS Display
  • Radeon FreeSync™ Technology
  • OnScreen Control
  • Wall Mountable

4 in stock

SKU: LG 27MK430H-B

Categories:

BrandLG
Aspect Ratio16:9
Refresh Rate75Hz
Brightness250 cd/m2
Contrast Ratio1000:1
Colour Depth8-bit
Response Time5ms – 8ms
Adaptive Sync TechnologyFreeSync (AMD Adaptive Sync)
VESA Mount CompatibleYes
Stand FeatureTilt Adjustable
Recommended ForGaming

 

Monitoruesi IPS 27MK430H-B 27 “16: 9 FreeSync nga LG është i ndërtuar me një panel i cili ju siguron ngjyra të gjalla dhe kënde të gjera të shikimit. Për lojtarët, ai ka një kohë të shpejtë të përgjigjes prej 5ms, një ritëm të rifreskimit 75Hz, dhe mbështet teknologjinë AMD FreeSync. Specifikisht e mençur, ajo ka një rezolucion të plotë 1920 x 1080 HD, një raport kontrasti statik 1000: 1, një vlerësim të shkëlqimit 250 cd / m² dhe mbështetje për 16.7 milion ngjyra. Lidhni këtë ekran me sistemin tuaj përmes HDMI ose VGA dhe vendoseni në preferencën tuaj të shikimit. Përndryshe, mund të instaloni një stendë, montim ose krah opsional VESA duke përdorur vrimat e montimit në anën e pasme.

AMD FreeSync
Teknologjia AMD FreeSync sinkronon shkallën e rifreskimit të ekranit me prodhimin e shkallës së kornizës së kartës tuaj grafike për të zvogëluar marramendjen, belbëzimin dhe fantazmat për një përvojë më të lëngshme të lojrave.
Sinkronizimi i veprimit dinamik
Dynamic Action Sync minimizon vonesën e hyrjes për lojëra më të buta.
Stabilizuesi i zi
Stabilizuesi i zi optimizon skena të errëta për të përmirësuar dukshmërinë, në mënyrë që të shihni armiqtë që mund të presin për ju në errësirë.
Kontrolli në ekran
Kontrolli OnScreen thjeshton rregullimet e monitorit duke i vendosur ato në ekranin tuaj. Përdorni atë për të rregulluar paracaktimin e rregullimit të vëllimit, shkëlqimit dhe figurës, si dhe qasjen në opsionet e Kontrolluesit të Splitit 2.0 dhe të Kontrollit të Dual.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight5 kg
Brand

LG

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LG 27MK400H-B Full HD Monitor”