LG 24 Full HD Monitor 24MK400H-B

17,500 L
 • 24″ FHD (1920×1080) TN Display
 • AMD FreeSync™ Technology
 • Dynamic Action Sync
 • Black Stabilizer
 • On Screen Control
 • Smart Energy Saving

3 in stock

SKU: 24MK400H-B

Categories:

LG 24 Full HD Monitor 24MK400H-B

  • Prodhuesi i LG Electronics
  • Modeli 24MK400H-B 23.8 “LED HD me gjerësi të plotë TN 75Hz – 1ms me AMD Freesync
  • Monitoruesit e kategorive
  • Gama Diagonal 22 “deri 23.8”
  • 23.5 “diagonale
  • Rezolucion  Full HD (1920 x 1080)
  • Koha e përgjigjes 1ms
  • Shkalla e rifreskimit 75Hz
  • Inputet VGA, HDMI
  • Lloji i panelit TN
  • Karakteristika shtesë VESA, AMD FreeSync, Tilt
  • Shkëlqimi është 250 thërija
  • Raporti i Kontrastit 1000: 1

Ekran i plotë HD
Ju jeni përpara monitorit tuaj për orë të tëra në fund. Bëni maksimumin e kohës tuaj, me një monitor LG Full HD LED. Qartësia e rezolucionit të pixel 1080p është një ndryshues i lojërave. Ta themi thjesht, gjithçka duket më e detajuar se HD standarde

Full HD Display <br>1

Kontrolli në ekran
Kontrolli në ekran vendos një sërë cilësimesh thelbësore të monitorit në një dritare të dobishme për qasje të shpejtë dhe të lehtë. Vëllimi, shkëlqimi, paracaktimet e modalitetit të figurave, Split Screen 2.0 dhe Dual Controller dhe më shumë tani mund të rregullohen vetëm me disa klikime të miut, në vend të butonave të vështirë në monitor.
On-Screen Control1

LG 24 Full HD Monitor 24MK400H-B

ENERGJI STAR®
Monitoruesit e çertifikuar të ENERGY STAR meet plotësojnë kërkesa të rrepta të efikasitetit të energjisë të përcaktuara nga Agjensia e SHBA për Mbrojtjen e Mjedisit në mënyrat On, Sleep and Off. Mesatarisht, monitorët që kanë fituar ENERGY STAR® janë 25% më të efektshëm të energjisë se sa opsionet standarde.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Monitoret kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight2 kg
Brand

LG

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LG 24 Full HD Monitor 24MK400H-B”