Kuti kompjuteri LC Power Gaming 988B Red

11,600 L
 • 2x USB 3.0
 • 1x USB 2.0
 • HD Audio
 • Fan speed controller
 • 4x 120 mm case fan

2 in stock

Kuti kompjuteri LC-POWER Gaming 988B Red

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 

  • Kuti kompjuteri LC-POWER Gaming 988B
  • Size: Midi Tower
  • Type: ATX, Mini ITX, micro ATX (mATX)
  • Height: 470 mm
  • Width: 205 mm
  • Depth: 440 mm
  • Inner Doors 3.5 ”: 2
  • Inner Doors 2.5 “: 2
  • Fan positions:
  • Front Positions: 3
  • Back Positions: 1
  • Up Positions: 2
  • USB ports: USB 2.0, USB 3.0
  • I / O ports: 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, HD Audio
Form FactorMid tower
Max Mainboard SizeATX
Supported MotherboardsATX, microATX, Mini-ITX
Internal Bays Qty4
Built-in DevicesFan control panel
Product MaterialMetal
ColourBlack, transparent black
Cooling SystemFront: 120 mm fan x 3 / red LED ¦ Rear: 120 mm fan x 1 / red LED ¦ Top: 120 mm fan mount x 2
CPU Cooler Max Height170 mm
Video Card Max Length360 mm
System Cabinet FeaturesWindowed side panel, top panel dust filter, cable management system, acrylic side panel, bottom dust filter, tool-free drive holder
Expansion Bays2 (total) / 2 (free) x internal – 3.5″ ¦ 2 (total) / 2 (free) x internal – 2.5″
Expansion Slots7
Interfaces1 x headphones – mini-jack ¦ 1 x microphone – mini-jack ¦ 2 x USB 3.0 ¦ 1 x USB 2.0
Power DeviceNo power supply
Width20.5 cm
Depth44 cm
Height47 cm
Weight4.8 kg

 

Për të gjetur numrin e kërkuar të Kutive Gaming si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Kutitë Gaming   janë  nga më të ulëtat në qytet.

Υou can also find more Kuti kompjuteri Gaming  at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight5.8 kg
Brand

Lc-Power

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kuti kompjuteri LC Power Gaming 988B Red”