Kompjuter Gaming Ryzen 7 GTX 1660TI 16GB

240,000 L
 • Windows 10 Pro
 • 3rd Gen AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz Eight-Core Processor
 • 16GB Corsair Vengeance LPX Black DDR4 3200MHz Memory Module
 • Seagate BarraCuda 3TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
 • Samsung 970 EVO Plus 500GB NVME M.2 SSD (up to 3500MB/s R | 2300MB/s W)
 • NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 Graphics Card
 • Thermaltake Level 20 MT ARGB Mid Tower ATX Chassis
 • CORSAIR RMx Series RM750x (2018) 80 PLUS Gold Fully Modular ATX Power Supply
 • Gigabyte X570 UD AMD AM4 X570 Chipset ATX Motherboard
 • Gaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN

3 in stock (can be backordered)

Processor3rd Gen AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz Eight-Core Processor
Ram / System Memory16GB Corsair Vengeance LPX Black DDR4 3200MHz Memory
MotherboardGigabyte X570 UD AMD AM4 X570 Chipset ATX Motherboard
Video CardNVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 Graphics Card
Power SupplyCORSAIR RMx Series RM750x (2018) 80 PLUS Gold Fully Modular
CasesGaming Chasis Thermaltake Level 20 MT ARGB
Hard DriveSeagate BarraCuda 3TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
SSDSamsung 970 EVO Plus 500GB NVME M.2 SSD (up to 3500MB/s R | 2300MB/s W)
MonitorGaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN
Warranty1 years

Kompjuter Gaming Ryzen 7 GTX 1660TI 16GB

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming  Ryzen 7,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz,i cili funksionon me frekuencë 3.6 GHz deri në 4.4 GHz dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet Samsung 970 EVO Plus 500GB NVME M.2 si dhe HDD me kapacitet 3 TB si dhe vjen me kartën grafike  Gigabyte GeForce GTX 1660 Gaming OC 6GB me kapacitet 6 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.Gaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN

 

Pagesa 30% paradhenie 70% në dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Weight15 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gaming Ryzen 7 GTX 1660TI 16GB”