Kompjuter Gaming Intel Core i5-9400F 8GB

95,000 L
 • Windows 10 Pro
 • 9th Generation Intel® Core i5 9400F 2.9GHz Six Core Processor
 • 8GB DDR4 2400MHz Memory
 • MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC
 • Gigabyte H310M S2H H310 Motherboard
 • 240GB WD Green M.2 Solid State Drive
 • 1TB SATA3 7200 RPM HDD
 • Psu ATX:  Power Supply 500W
 • Optical Drive Dvd Rw
 • Gaming Chasis:Sharkoon VG6-W Gaming Computer Case
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI

2 in stock

Processor9th Generation Intel® Core i5 9400F 2.9GHz Six Core Processor
Ram / System Memory8GB DDR4 2400MHz Memory
MotherboardGigabyte H310M S2H H310 Motherboard
Video CardMSI Radeon RX 570 8GB Armor OC X
Power Supply 500W
CasesSharkoon VG6-W Gaming Computer Case
Hard Drive1TB SATA Hard Drive
SSD240GB WD Green M.2 Solid State Drive
Optical DriveYes
Warranty1 years

 

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim në kompjuterin sistemin sipas dëshirës tuaj !

 • Windows 10
 • Windows 8 /7/Linux

Kompjuter Gaming Intel Core i5-9400F – 9th Generation

Kompjuter Gaming Intel Core i5-9400F, fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori intel core i5 Six Core , i cili funksionon me frekuencë 2.9 GHz deri në 4.1 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.Të dhënat tuaja ruhen në disqet SSD 240GB NVME M.2 si dhe HDD me kapacitet 2 TB si dhe vjen me kartën grafike MSI Radeon RX 570 8GB Armor OC X me kapacitet 8 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming Intel kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10.9 kg
Brand

Oktouest

Socket

Intel Socket 1151

Memory Size Ram

8GB

Tipi Diskut

HDD & SSD

Tipi memorjes

DDR4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gaming Intel Core i5-9400F 8GB”