Kompjuter Gaming intel Core i5-9400F 16GB

Original price was: 127,000 L.Current price is: 120,000 L. 6%
 • Windows 10 Pro
 • 9th Generation Intel® Core i5 9400F 2.9GHz Six Core Processor
 • 16GB (2x8GB) Corsair Vengeance LPX DDR4-3000MHz
 • MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC
 • Gigabyte Z390 UD LGA 1151 Z390 Chipset ATX Motherboard
 • 240GB WD Green M.2 Solid State Drive
 • 2TB SATA3 7200 RPM HDD
 • Psu ATX:CORSAIR TX550M 550W 80 Plus Gold Power Supply
 • Optical Drive -No
 • Gaming Chasis:Sharkoon TG4 Gaming Computer Case
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • GAMING Mouse Element MS-1100G HATTORI

4 in stock

Processor9th Generation Intel® Core i5 9400F 2.9GHz Six Core Processor
Ram / System Memory16GB (2x8GB) Corsair Vengeance LPX DDR4-3000MHz
MotherboardGigabyte Z390 UD LGA 1151 Z390 Chipset ATX Motherboard
Video CardMSI Radeon RX 570 8GB Armor OC X
Power Supply CORSAIR TX550M 550W 80 Plus Gold Power Supply
CasesSharkoon TG4 Computer Case Gaming
Hard Drive2TB SATA Hard Drive
SSD240GB WD Green M.2 Solid State Drive
Optical DriveNo
Warranty1 year

Kompjuter Gaming intel Core i5 9400F

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming  intel core i5, fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori  i5 9400F 2.9GHz Six Core,  i cili funksionon me frekuencë 2.9 GHz deri në 4.1 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet SSD 240GB NVME M.2 si dhe HDD me kapacitet 2 TB si dhe vjen me kartën grafike MSI Radeon RX 570 8GB Armor OC X me kapacitet 8 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming Intel kliko Links

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10.9 kg
Brand

Oktouest

Socket

Intel Socket 1151

Memory Size Ram

16GB

Tipi Diskut

HDD & SSD

Tipi memorjes

DDR4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gaming intel Core i5-9400F 16GB”