Kompjuter Gaming Desktop Ryzen 5

210,000 L
 • Windows 10 Pro
 • AMD Ryzen 5 2600X 3.6GHz Six-Core Processor
 •  8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz Memory
 • Seagate BarraCuda 2TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
 • 240GB NVME M.2 Solid State Drive
 • NVIDIA GeForce GTX 1660Ti 6GB GDDR5
 • Gaming Chasis Gaming Chasis Cougar Panzer Max Full Tower
 • Corsair TX650M Series Modular – 650 Watt Power supply
 • Gigabyte X570 UD AMD AM4 X570 Chipset ATX Motherboard
 • Gaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN

1 in stock

ProcessorAMD Ryzen 5 2600X 3.6GHz Six-Core Processor
Ram / System Memory8GB (1x8GB) Corsair Vengeance LPX Black DDR4 2666MHz Memory
MotherboardGigabyte X570 UD AMD AM4 X570 Chipset ATX Motherboard
Video CardNVIDIA GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 Graphics Card
Power SupplyCorsair TX650M Series Modular – 650 Watt Power supply
CasesGaming Chasis Gaming Chasis Cougar Panzer Max Full Tower
Hard DriveSeagate BarraCuda 2TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
SSD240GB NVME M.2 Solid State Drive
MonitorGaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN
Warranty1 years

Kompjuter Gaming Desktop Ryzen 5

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming Desktop Ryzen 5 ,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz,i cili funksionon me frekuencë 3.6 GHz deri në 4.2 GHz dhe plotësohet me 8GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet 240GB NVME M.2 Solid State Drive si dhe HDD me kapacitet 2 TB si dhe vjen me kartën grafike  Gigabyte GeForce GTX 1660 Gaming OC 6GB me kapacitet 6 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.Gaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN

 

Pagesa 30% paradhenie 70% në dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Weight15 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gaming Desktop Ryzen 5”