Kompjuter Gamer Xtreme AMD Ryzen 7 3700X

280,000 L
 • Windows 10 Pro
 • 3rd Gen AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz Eight-Core Processor
 • 16GB Corsair Vengeance LPX Black DDR4 3200MHz Memory Module
 • Seagate BarraCuda 3TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
 • Samsung 970 EVO Plus 500GB NVME M.2 SSD (up to 3500MB/s R | 2300MB/s W)
 • NVIDA GeForce RTX 2070 8GB Super GDDR6 Graphics Card
 • Gaming Chasis Gaming Chasis Cougar Panzer Max Full Tower
 • CORSAIR RMx Series RM750x (2018) 80 PLUS Gold Fully Modular ATX Power Supply
 • Gigabyte X570 Gaming X AMD AM4 X570 Chipset ATX Motherboard
 • Gaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN
 • Corsair Hydro Series, H100x, 240mm Radiator, Dual 120mm PWM Fans, Liquid CPU Cooler

2 in stock

Processor3rd Gen AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz Eight-Core Processor
Ram / System Memory16GB Corsair Vengeance LPX Black DDR4 3200MHz Memory
MotherboardGigabyte X570 Gaming X AMD AM4 X570 Chipset ATX Motherboard
Video CardNVIDA GeForce RTX 2070 8GB Super GDDR6 Graphics Card
Power SupplyCORSAIR RMx Series RM750x (2018) 80 PLUS Gold Fully Modular
CasesGaming Chasis Cougar Panzer Max Full Tower
Hard DriveSeagate BarraCuda 3TB 256MB Cache Hard Drive SATA 6GB/s
SSDSamsung 970 EVO Plus 500GB NVME M.2 SSD (up to 3500MB/s R | 2300MB/s W)
MonitorGaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN
CPU FANCorsair Hydro Series, H100x, 240mm Radiator, Dual 120mm PWM Fans, Liquid CPU Cooler

Kompjuter Gamer Xtreme AMD Ryzen 7 3700X

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gamer Xtreme AMD Ryzen 7 3700X,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz,i cili funksionon me frekuencë 3.6 GHz deri në 4.4 GHz dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet Samsung 970 EVO Plus 500GB NVME M.2 si dhe HDD me kapacitet 3 TB si dhe vjen me kartën grafike  NVIDA GeForce RTX 2070 8GB Super GDDR6 Graphics Card me kapacitet 8 GB GDDR6 për t’ju sjellë imazhe të bukura.Gaming Monitor AOC G2790PX 27″ FullHD LED-TN

 

Pagesa 30% paradhënie 70% në dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Gamer Xtreme AMD Ryzen 7 3700X”