Kompjuter Bussines Intel Core i3-9100

Original price was: 60,000 L.Current price is: 55,000 L. 9%
 • Windows 10 Pro
 • 9th Generation Intel® Core i3 9100 3.6GHz Quad Core
 • 4GB DDR4 2400MHz
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Kuti: BIT FORCE Mid Tower PHOENIX BS-2
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Gigabyte H310M S2H H310 Motherboard
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107

2 in stock

SoftwareWindows 10 Pro (or select) 7/8/10/Linux
CPU9th Generation Intel® Core i3 9100 3.6GHz Quad Core
Socket Cpu1151 Socket
RAM4GB DDR4 2400MHz
Hard Disk120GB SSD  Solid State Drive
CaseBIT FORCE Mid Tower PHOENIX BS-2
Optical DriveDvd Rw
PSUPower Supply ATX PSU 500W
MotherboardGigabyte H310M S2H H310 Motherboard
KeyboardGaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
MouseMouse Alpin Optical IT-OP107

 

Kompjuter Bussines Intel Core i3-9100

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Në dyqanin Oktouest do të gjeni kompjuter Bussines Intel Core i3 në cmim okazion.Kompjuteri intel core 3 ,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë: intel core i3 dhe 4 GB RAM që ofrojnë performancë të besueshme dhe të lartë.

Një SSD  prej 120GB bën që sistemi Windows të ngarkohet shpejtë, ndërsa kutia Gaming Sharkoon VG6-W  ju lejon që ky kompjuter të kthehet në një kompjuter Gaming në të ardhmen.

Gjithashtu Motherboardi Gigabyte H310M S2H H310 përshtatet me të gjithë procesoret intel Core3 / intel Core5/intel Core7  9th Generation Socket 1151 në rastë se doni ta ndërroni.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Bussines intel at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10 kg
Brand

Oktouest

Socket

Intel Socket 1151

Memory Size Ram

8GB

Tipi Diskut

SSD

Tipi memorjes

DDR4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Bussines Intel Core i3-9100”