Kompjuter Business intel Core i3-8100 3.6GHz

Original price was: 57,000 L.Current price is: 52,000 L. 9%
 • Windows 10 Pro
 • 8th Generation Intel® Core i3 8100 3.6GHz Quad Core Processor
 • 4GB DDR4 2400MHz
 • 120GB SSD  Solid State Drive
 • Hantol Micro ATX Tower Case
 • Dvd Rw Optical Drive
 • Power Supply ATX PSU 500W
 • Gigabyte H310M S2H H310 Motherboard
 • Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse Alpin Optical IT-OP107

1 in stock

Processor8th Generation Intel® Core i3 8100 3.6GHz Quad Core
Memory4GB DDR4 2400MHz
Hard DrivesSsd 120GB Solid State Drive
CaseHantol Micro ATX
Psu500W
MotherboardGigabyte H310M S2H
Optical DrivesDVD-RW

Kompjuter Business Intel Core i3-8100 3.6GHz

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

 • Tastierë: Gaming Multimedia Keyboard Opera [RB IT-1018B]
 • Mouse: Mouse Alpin Optical IT-OP107

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

 • Windows 10
 • Windows 8/7/ linux

Në dyqanin Oktouest do të gjeni Kompjuter Business Intel Core i3-8100 3.6GHz në cmim okazion.Kompjuteri intel core 3 ,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë: intel core i3 dhe 4 GB RAM që ofrojnë performancë të besueshme dhe të lartë.

Një SSD prej 120GB bën që sistemi Windows të ngarkohet shpejtë , ndërsa kutia Hantol eshte pershtaur për këtë sistem.Power Supply 500w. gjithashtu mune te vendosni  2 x DDR4 DIMM sockets supporting up to 32 GB of system memory Support for DDR4 2666/2400/2133 MHz memory modules.

Gjithashtu Motherboardi Gigabyte H310M S2H H310 përshtatet me të gjithë procesoret intel Core3 / intel Core5/intel Core7  9th Generation Socket 1151 në rastë se doni ta ndërroni.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në Link

Për të parë te gjithe Kompjuterat Bussines intel at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight10.9 kg
Brand

Oktouest

Socket

Intel Socket 1151

Memory Size Ram

4GB

Tipi Diskut

SSD

Tipi memorjes

DDR4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Business intel Core i3-8100 3.6GHz”