Kompjuter AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz 6xCore

110,000 L

Windows 10 Pro

AMD AM4 Ryzen 5 6 Box 1600 3.2GHz 6xCore 16MB 65W

8GB DDR4 2666MHz Memory

Kingston SSD M.2, 240GB SA400M8/240G

1TB 3.5″ SATA Hard Drive

GIGABYTE GA-A320M-S2H (REV. 1.X) Motherboard

Gigabyte GeForce GTX 1050TI 4GB DDR5

Power Supply: 600W Thermaltake SMART RGB

Optical Drive – No

Gaming Chasis:BIT FORCE ARGB GAMING GALAXY ATG-2

Gaming Keyboard VIKING‐2 White Shark Kb GK‐1924 Metal

GAMING Mouse MOUSE GMK‐1901

ProcessorAMD Ryzen 5 1600 6-Core
Ram / System Memory8GB DDR4 2666MHz Memory
MotherboardGigabyte A320M-S2H Motherboard
Video CardGigabyte GeForce GTX 1050TI 4GB DDR5
Power Supply Thermaltake SMART 600w RGB
CasesGaming Chasis BIT FORCE ARGB GAMING GALAXY ATG-2
Hard Drive1TB SATA Hard Drive
SSDKingston SSD M.2, 240GB SA400M8/240G
KeyboardVIKING‐2 White Shark Kb GK‐1924 Metal
MauseGAMING  MOUSE GMK‐1901

Kompjuter AMD Ryzen 5-1600 3.2GHz 6xCore

Gjithashtu do merni dhuratë bashkë me këtë kompjuter !

  • Tastierë: VIKING‐2 White Shark Kb GK‐1924 Metal
  • Mouse: GAMING  MOUSE GMK‐1901

Vendosim sipas dëshirës tuaj sistemet !

  • Windows 10
  • Windows 8/7/ linux

Kompjuter Gaming  Ryzen 5,fsheh një sërë karakteristikash të përparuara siç janë:procesori AMD Ryzen 5 1600 Six Core,i cili funksionon me frekuencë 3.2 GHz deri në 3.9 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4.

Të dhënat tuaja ruhen në disqet Kingston SSD M.2, 240GB SA400M8/240G si dhe HDD me kapacitet 1 TB si dhe vjen me kartën grafike  Gigabyte GeForce GTX 1050TI 4GB DDR5 me kapacitet 4 GB GDDR5 për t’ju sjellë imazhe të bukura.

 

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa Falas

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

 Për të parë te gjithe Kompjuterat Gaming AMD at Here

Ask us for this product to our facebook chatHere

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz 6xCore”