Kingston Value RAM 4GB DDR3-1333MHz

4,500 L

Linja e re e KINGSTON KVR13N9S8 / 4 është një zgjedhje e besueshme, duke kombinuar cilësi të lartë dhe performancë të lartë në RAM me një frekuencë prej 1333MHz.

3 in stock

SKU: KVR13N9S8/4

Categories:

Warranty2 vjete
Memory TypeDDR3
Memory capacity4 GB
CAS LatencyCL9
Type of MemorySDRAM
Operating frequency1333MHz
Operating voltage1.50V
Additional FeaturesScheduled Cas Latency 9-8-7-6

 

Kingston Value RAM 4GB DDR3-1333MHz

Kingston Value RAM 4GB DDR3-1333MHz,Linja e re e KINGSTON KVR13N9S8 / 4 është një zgjedhje e besueshme, duke kombinuar cilësi të lartë dhe performancë të lartë në RAM me një frekuencë prej 1333MHz.reputacionin e tij në kujtesën e performancës që shkëlqen në situatat më të kërkuara të informatikës: lojëra ekstreme dhe ambiente të përpunimit të transaksioneve të larta. Ka shpejtësi memorie 1333MHz dhe është tension i ulët, që funksionon me vetëm 1.5 volt.

Për të gjetur numrin e kërkuar të Memory Ram si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Memory Ram  janë  nga më të ulëtat në qytet.Grupi i shërbimit në Oktouest dhe cdo pjestar i grupit, përpiqet që të ofrojë tek klientët tanë shërbim të shpejtë, informacion rreth produkteve, garancinë e produktit. mënyrën e pagesës dhe pjesën e servisit.

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Υou can also find more ALL-IN-ONE Memory Ram at  Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.400 kg

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Kingston Value RAM 4GB DDR3-1333MHz”