Keyboard Mouse Wireless Element KB-250

2,400 L 2,000 L 17%

Ultra komoditet, performancë të shkëlqyer dhe pamjen tërheqëse me prekje të shkëlqyeshme. Teknologjia speciale ultra-qetësuese, mund të zvogëlojë zhurmën gjatë përdorimit, Dizajni strukturor i kapakëve të veçantë, krijon jetë të gjatë në përdorim. Mausi pa tel, i pajisur me një sensor optik që mund të shkëmbehet 1000 dpi që mundëson përgjigje të shpejtë dhe saktësi të lartë.

2 in stock

Keyboard Mouse Wireless Element KB-250WMS

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Për më shumë informacion për dërgesën klikoni në  Link

Në Oktouest Kompjuter Store do gjeni Keyboard Mouse Wireless Element KB-250WMS në cmim okazion !

ManufacturerElement
Connection IntrfaceUSB 2.0
Gross weight0.900
Warranty3 Months

Ultra komoditet, performancë të shkëlqyer dhe pamjen tërheqëse me prekje të shkëlqyeshme. Teknologjia speciale ultra-qetësuese, mund të zvogëlojë zhurmën gjatë përdorimit, Dizajni strukturor i kapakëve të veçantë, krijon jetë të gjatë në përdorim. Mausi pa tel, i pajisur me një sensor optik që mund të shkëmbehet 1000 dpi që mundëson përgjigje të shpejtë dhe saktësi të lartë.

Dyqani Oktouest në internet, ju lejon të gjeni shpejt dhe me lehtësi tastier mouse me çmimin të lirë.Tastiera dhe mouse me një precizion të lartë një dizanje te  shkëlqyeshëm.

Qëllimi ynë është t’u ofrojmë klientëve informacionin më të mirë për ofertën e  Keyboard Mouse Wireless në tregun Shqiptar.

Ju mund të gjeni lehtësisht produktin që dëshironi për kategorinë  e tastierave, nuk keni pse të bredhni nga një faqe në faqe tjetër për Keyboard Mouse Wireless, gjithçka është në një vend.

Për të gjetur numrin e kërkuar të Keyboard Mouse Wireless  si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona janë  nga më të ulëtat në qytet.

Υou can also find more  Keyboard Mouse Wireless  at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Brand

Element

Tipi Tastieres

Tastiera Wireless

Lidhja

Wireless

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Keyboard Mouse Wireless Element KB-250”