Karta Grafike Afox VGA GT 210 1GB

6,000 L
 • Graphics Engine NVIDIA Geforce G210
 • Bus Standard PCI Express 2.0
 • Video Memory DDR3 1024MB
 • Engine Clock 589 MHz
 • Memory Clock 1000 MHz
 • RAMDAC 400MHz
 • Memory Interface 64-Bit
 • D-Sub Max Resolution 2048 x 1536
 • DVI Max Resolution 2560 x 1600

1 in stock

Karta Grafike Afox VGA GT 210 1GB

Graphics EngineNVIDIA Geforce G210
Bus StandardPCI Express 2.0
Video MemoryDDR3 1024MB
Engine Clock589 MHz
Memory Clock1000 MHz
RAMDAC400MHz
Memory Interface128-Bit
D-Sub Max Resolution2048 x 1536
DVI Max Resolution2560 x 1600
DVI OutputYes x 1
HDMI OutputYes x 1
D-Sub OutputYes x 1
HDCP SupportYes
Low Profile Bracket BundledYes (1 slots x 2) 
Accessories1 x Driver CD
1 x Quick Guide

 

Karta Grafike Afox VGA GT 210 1GB

The AFOX AF210-1024D3S1 Nvidia G210 low profile graphics card comes with a silent cooler and steellike PCB casted high quality and enduring AFOX VGA connections.Key Features:

  Graphics EngineNVIDIA Geforce G210Bus StandardPCI Express 2.0Video MemoryDDR3 1024MBEngine Clock589 MHzMemory Clock1000 MHzRAMDAC400MHzMemory Interface64-BitCoolingPassiveD-Sub Max Resolution2048 x 1536DVI Max Resolution2560 x 1600I/ODVIHDMID-SubHDCP SupportYesLow Profile Bracket BundledYes (1 slots x 2) Accessories1 x Driver CD1 x Quick Guide
  • Për të gjetur numrin e kërkuar të Kartave Grafike si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten.Gjithashtu do gjeni dhe cmime te mira dhe për shumë kabulla të ndryshëm që ju nevoiten.Dërgesa në Tiranë është falas dhe transporti behet brenda 24 oreve nga momenti qe ju beni porosin online ose nga telefoni.

Υou can also find more Karta Grafike  at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight1.9 kg
Manufacturer Graphics

Afox

Manufacturer Chipset VGA

Nvidia

Memory-interface

64-bit

Memory Types Graphics Cards

GDDR3

Madhësia e kujtesës

1GB

Graphics Card Type

Afox Karta Grafike

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Karta Grafike Afox VGA GT 210 1GB”