Kabell Ushqyes per PC ose Monitore

300 L

POWER CABLE 2 PIN IT-PCEUWOF1.5M

9 in stock

SKU: PCEUWOF1.5M

Categories:

Kabell Ushqyes per PC ose Monitore 1.5M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

Polet dhe telat 2 poles 3 wires
Vlerësuarat aktuale 16A
Jacket 3×0.75mm²
Tensioni i punës 250V AC
Standardet e prizës Schuko
 Material PVC miqësore ndaj mjedisit, 100% bakër
NgjyraKryesisht e zezë dhe e bardhë, ngjyra të tjera të mundshme
Vlerësimet e temperaturës -40C to +70C
Aprovimi IEC320C13
Duke testuarHi-Pot (voltazhi i qëndrueshëm dielektrik), Polariteti (pinout) dhe vazhdimësia, testimi i lakimit

 

Kabell Ushqyes per kompjuter ose Monitore 1.5m i përshtatshëm për shumicën e kompjuterave, monitorëve, printerëve dhe pajisjeve të tjera me një lidhës 3-pin Ideale si një zëvendësim për një kabllo energjie të vjetër ose të humbur ose thjesht si kabllo i dobishëm i urgjencës UL renditur për siguri; dizajn i qëndrueshëm për forcë dhe performancë të Produkte me cilësi të lartë  2 pin plug evropian kabllo standarde shtrirjeje kabllo  energjie: 1.5 m. Ju mund të blini Kabell Ushqyes per PC ose Monitore në dyqanin tonë Oktouest ose porosisni në dyqanin tonë online. Për të gjetur numrin e kërkuar të kabllove si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Kabell Ushqyes per Kompjuter ose Monitore janë  nga më të ulëtat në qytet.

 

Υou can also find more  Kabell Ushqyes per PC ose Monitore at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

Intex

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kabell Ushqyes per PC ose Monitore”