Kabell USB-TYPE C-15

1,000 L

CABLE SBOX USB 3.0 -> USB 3.0 TYPE C M/M 1,5M

Cable lenght: 1,5m
USB Type-C 3.0
Transfer rate: Up to 5 Gbit/s
USB Type-C plug dimension: 8.3 mm x  2.5 mm
Lifetime: >10000 times (connect/disconnect)
Barcode: 0616320535162

9 in stock

SKU: USB-TYPEC-15

Categories:

Kabell USB-TYPE C-15

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

 

Kabell USB-TYPE C-15 

Cable lenght: 1,5m
USB Type-C 3.0
Transfer rate: Up to 5 Gbit/s
USB Type-C plug dimension: 8.3 mm x  2.5 mm
Lifetime: >10000 times (connect/disconnect)
Barcode: 0616320535162
USB-C u faturua si zgjidhje për të gjitha nevojat tona në të ardhmen kabllor, duke unifikuar fuqinë dhe shpërndarjen e të dhënave me ekranin dhe lidhjen audio, dhe përdorimi në një epokë të një kabllo me një madhësi të përshtatshme.Përveç teknologjive jashtë kutisë, pajisjet USB-C mund të ngarkojnë gjithashtu duke përdorur specifikimin opsional të Dorëzimit të rrymës USB, si dhe me zgjidhje të shpejtë të ngarkimit të palëve të treta si Quick Charge. Shumë ngarkues të palëve të treta i përdorin këto standarde. Sidoqoftë, shumë kabllo mbështesin rrymat më të larta të Power Delivery dhe ato madje janë më të rralla për të gjetur ato që mbështesin karikimin shumë të lartë të energjisë të nevojshme për laptopët.Ju mund të blini Konektori USB-Type-c-15 në dyqanin tonë Oktouest ose porosisni në dyqanin tonë online. Për të gjetur numrin e kërkuar të kabllove si dhe çmim të mirë, na telefononi në + 0698138830 dhe administratori ynë do t’ju japë të gjitha informacionet që ju nevojiten. Çmimet tona për Konektori USB-Type-c-15 për kabllo USB Type C  janë  nga më të ulëtat në qytet.

 

Υou can also find more  USB-Type-c at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kabell USB-TYPE C-15”