Kabell USB-20-TYPEC-2 M/M 2M

350 L

CABLE SBOX USB 2.0 A. -> TYPE-C M/M 2M

USB Type-C 2.0
Lenght: 2m
Transfer rate: Up to 480 Mbps
USB Type-C plug dimension: 8.3 mm x  2.5 mm
Lifetime: >10000 times (connect/disconnect)
Bar Code: 0616320537678

12 in stock

SKU: USB-20-TYPEC-2

Categories:

Kabell USB-20-TYPEC-2 M/M 2M

Pagesë në Dorëzim / Dërgesa falas Brenda ne Tiranë

 

Kabell USB-20-TYPEC-2 M/M 2M

USB Type-C 2.0
Lenght: 2m
Transfer rate: Up to 480 Mbps
USB Type-C plug dimension: 8.3 mm x  2.5 mm
Lifetime: >10000 times (connect/disconnect)
Bar Code: 0616320537678

Lidhni pajisjet e aktivizuara me USB Type-C (MacBook, Chromebook Pixel, Galaxy Note 7, etj.) Me pajisje standarde USB të tipit A të aktivizuar (laptopë, hard disk, banka energjetike, karikues të murit / makinës, etj.)
Ideale për karikimin dhe fuqizimin e pajisjeve të aktivizuara me USB Type-C, si dhe për sinkronizimin e të dhënave, fotove dhe muzikës; Porti Type-C është gjysma e gjerësisë dhe një e treta lartësia e një lidhjeje USB-A standarde (pak më e madhe në krahasim me portet Lightning ose Micro-USB)
Dizajni i kthyeshëm – futni lehtësisht lidhësin Type-C në çdo pajisje të aktivizuar me Type-C (nuk ka rëndësi se cila anë është ngritur)Leckë e qëndrueshme e fijeve e najlonit të endur siguron mbrojtje, forcë dhe fleksibilitet; shtresa e shtuar e mbrojtjes për qëndrueshmëri të përmirësuar dhe zvogëlim të fërkimit; kabllot janë testuar në përkulje 95-shkallë 5.000 herë.

 

Υou can also find more  USB-20-TYPEC-2 at Here

Υou can also find more Video Kabell at Here

Ask us for this product to our facebook chat Here

Weight0.4 kg
Brand

SBOX

Reviews

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që shqyrton “Kabell USB-20-TYPEC-2 M/M 2M”